Ваше здоров'я у ваших руках

ТОП-3 санаторіїв Закарпаття з термальними водами. Відпочиваймо здорово!

Оздоровлення за допомогою термальних і мінеральних вод Закарпаття дуже популярно серед жителів України і зарубіжжя. Унікальні цілющі властивості вод поєднуються з розвиненою інфраструктурою. А ціна питання набагато нижче в порівнянні з Угорщиною та іншими бальнеокурортами.
Пропонуємо вашій увазі опис кращих варіантів розміщення на літо 2019.

Чому Моршинську воду називають цілющою? Уся правда про улюблений оздоровчий курорт українців

Корисні властивості моршинської води здавна приваблюють на курорт людей з хворобами органів травлення, урологічними патологіями, порушеннями обміну речовин.

Ознайомтеся з описом топових здравниць м. Моршин, серед яких санаторій Моршинський та інші. Місцеві лікувальні бази санаторіїв напрацювали перевірені методи бальнеотерапії, ефективні при великому переліку недуг.

Лікування хребта в санаторіях України

Санаторії України для лікування хребта користуються популярністю серед людей, які страждають від хребетних гриж, сколіозу, остеохондрозу, різних деформацій хребта. Пацієнти впевнені, що курортна терапія дає більш тривалий ефект, ніж виключно традиційна медицина.

Лікування дихальних шляхів в санаторії Трембіта

Трембіта-лікувально-оздоровчий комплекс в селі Велятино недалеко від міста Хуст Закарпатської області. Здравниця відносно нова (Рік побудови 2012), розташована в екологічно чистому місці недалеко від великої річки Тиси і підніжжя гори Кругляк.

Лікування в Моршині

Моршин - один з найстаріших центрів комплексного бальнеолікування в Україні. Здравниця знаходиться у Львівській області і має в своєму розпорядженні декілька джерел цілющої води різного складу. Її застосовують для лікування широкого спектру хвороб від остеохондрозу до ДЦП і ожиріння.

Топ кращих санаторіїв з термальними водами

Гори Закарпаття приваблюють мандрівників, а чисте повітря і цілющі води регіону - туристів, які приїжджають сюди для оздоровлення.

Термальні води Берегово

Курорт Берегово (раніше - Берегсас) розкинувся всього в 5 км від угорського кордону. Вода в місцевих термальних джерелах дуже гаряча і навіть взимку не опускається нижче + 30⁰С, так що приймати лікувальні ванни можна цілий рік. Бальнеотерапія в місцевих купальнях показана при хворобах суглобів, опрно-рухової та серцево-судинної систем. Але сердечникам, як і здоровим людям, не рекомендується занадто тривале (більше 2-х годин) перебування у воді.

Відпочинок та лікування в Шаяні

Шаян - бальнеологічний курорт в Закарпатті, відомий одноіменними мінеральними водами, які застосовують для лікування багатьох захворювань, в тому числі печінки і шлунка.

Серед туристів популярні два види води - № 242 і №4. Першу продають під маркою "Заповітна", друга не надходить в продаж, оскільки втрачає свої властивості при розфасовці. Тому пити її потрібно з центрального бювету.

Санаторії України для лікування суглобів

Суглоби - це рухові з'єднання між кістками скелета. Кожному з нас добре відомі ліктьовий, колінний, тазостегновий суглоби. Крім них в людському організмі є й інші суглоби наприклад між фалангами пальців, міжхребцеві, нижньощелепний. Загалом всі суглоби можна класифікувати на два типи:

Лікування мінеральними водами в Трускавці та Миргороді

Україна, виявилася багатою на джерела мінеральної води. В залежності від розташування джерела, воно містить ті чи інші мікроелементи.