Ваше здоров'я у ваших руках

Лікування та мінеральні води Трускавця

З давніх-давен відомо, що мінеральні джерела славилися своєю цілющою силою. Вода з них не тільки відмінно втамовує спрагу, а й допомагає позбутися від безлічі захворювань. Доведено численними клінічними дослідженнями, що жоден живий організм не здатний нормально функціонувати без води, саме тому вона має важливе значення, особливо, для людини.

Відпочинок в санаторіях Трускавця

Трускавець - це один з найвідоміших бальнеологічних курортів України, призначений для лікування і відпочинку. Примітно, що санаторії Трускавця розташовані в найчистішій і красивій зоні Прикарпаття. Тут сама природа сприяє тому, щоб курорт став всесвітньо відомим оздоровчим центром і допомагав мільйонам людей позбутися від хронічних захворювань. Здравниця славиться на весь світ своїми мінеральними водами. Крім того, тут можна пройти повний комплекс необхідних процедур, що сприяють швидкому та ефективному лікуванню багатьох недуг. На курорті знаходяться 2 бювети, а також санаторії Трускавця мають власні бювети для зручності пацієнтів.

Лікування дітей у Трускавці

З появою в нашому житті малюків планування сімейного відпочинку починається з урахування індивідуальних потреб дітей. Ні для кого не секрет, що багато дітей, як в молодшому дошкільному, так і шкільному та підлітковому віці хворіють. Але варто пам'ятати, що яким би захворюванням не страждала ваша дитина, будь то захворювання шлунково-кишкового тракту, нирок печінки, ЛОР-органів, нервової системи, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та інші недуги, при своєчасному і правильному лікуванні результат не змусить себе довго чекати. 

ТОП-3 санаторіїв Закарпаття з термальними водами. Відпочиваймо здорово!

Оздоровлення за допомогою термальних і мінеральних вод Закарпаття дуже популярно серед жителів України і зарубіжжя. Унікальні цілющі властивості вод поєднуються з розвиненою інфраструктурою. А ціна питання набагато нижче в порівнянні з Угорщиною та іншими бальнеокурортами.
Пропонуємо вашій увазі опис кращих варіантів розміщення на літо 2019.

Чому Моршинську воду називають цілющою? Уся правда про улюблений оздоровчий курорт українців

Корисні властивості моршинської води здавна приваблюють на курорт людей з хворобами органів травлення, урологічними патологіями, порушеннями обміну речовин.

Ознайомтеся з описом топових здравниць м. Моршин, серед яких санаторій Моршинський та інші. Місцеві лікувальні бази санаторіїв напрацювали перевірені методи бальнеотерапії, ефективні при великому переліку недуг.

Лікування хребта в санаторіях України

Санаторії України для лікування хребта користуються популярністю серед людей, які страждають від хребетних гриж, сколіозу, остеохондрозу, різних деформацій хребта. Пацієнти впевнені, що курортна терапія дає більш тривалий ефект, ніж виключно традиційна медицина.

Лікування дихальних шляхів в санаторії Трембіта

Трембіта-лікувально-оздоровчий комплекс в селі Велятино недалеко від міста Хуст Закарпатської області. Здравниця відносно нова (Рік побудови 2012), розташована в екологічно чистому місці недалеко від великої річки Тиси і підніжжя гори Кругляк.

Лікування в Моршині

Моршин - один з найстаріших центрів комплексного бальнеолікування в Україні. Здравниця знаходиться у Львівській області і має в своєму розпорядженні декілька джерел цілющої води різного складу. Її застосовують для лікування широкого спектру хвороб від остеохондрозу до ДЦП і ожиріння.

Топ кращих санаторіїв з термальними водами

Гори Закарпаття приваблюють мандрівників, а чисте повітря і цілющі води регіону - туристів, які приїжджають сюди для оздоровлення.

Термальні води Берегово

Курорт Берегово (раніше - Берегсас) розкинувся всього в 5 км від угорського кордону. Вода в місцевих термальних джерелах дуже гаряча і навіть взимку не опускається нижче + 30⁰С, так що приймати лікувальні ванни можна цілий рік. Бальнеотерапія в місцевих купальнях показана при хворобах суглобів, опрно-рухової та серцево-судинної систем. Але сердечникам, як і здоровим людям, не рекомендується занадто тривале (більше 2-х годин) перебування у воді.