Ваше здоров'я у ваших руках

Лікування дихальних шляхів в санаторії Трембіта

Трембіта-лікувально-оздоровчий комплекс в селі Велятино недалеко від міста Хуст Закарпатської області. Здравниця відносно нова (Рік побудови 2012), розташована в екологічно чистому місці недалеко від великої річки Тиси і підніжжя гори Кругляк.

Лікування в Моршині

Моршин - один з найстаріших центрів комплексного бальнеолікування в Україні. Здравниця знаходиться у Львівській області і має в своєму розпорядженні декілька джерел цілющої води різного складу. Її застосовують для лікування широкого спектру хвороб від остеохондрозу до ДЦП і ожиріння.

Топ кращих санаторіїв з термальними водами

Гори Закарпаття приваблюють мандрівників, а чисте повітря і цілющі води регіону - туристів, які приїжджають сюди для оздоровлення.

Термальні води Берегово

Курорт Берегово (раніше - Берегсас) розкинувся всього в 5 км від угорського кордону. Вода в місцевих термальних джерелах дуже гаряча і навіть взимку не опускається нижче + 30⁰С, так що приймати лікувальні ванни можна цілий рік. Бальнеотерапія в місцевих купальнях показана при хворобах суглобів, опрно-рухової та серцево-судинної систем. Але сердечникам, як і здоровим людям, не рекомендується занадто тривале (більше 2-х годин) перебування у воді.

Відпочинок та лікування в Шаяні

Шаян - бальнеологічний курорт в Закарпатті, відомий одноіменними мінеральними водами, які застосовують для лікування багатьох захворювань, в тому числі печінки і шлунка.

Серед туристів популярні два види води - № 242 і №4. Першу продають під маркою "Заповітна", друга не надходить в продаж, оскільки втрачає свої властивості при розфасовці. Тому пити її потрібно з центрального бювету.

Санаторії України для лікування суглобів

Суглоби - це рухові з'єднання між кістками скелета. Кожному з нас добре відомі ліктьовий, колінний, тазостегновий суглоби. Крім них в людському організмі є й інші суглоби наприклад між фалангами пальців, міжхребцеві, нижньощелепний. Загалом всі суглоби можна класифікувати на два типи:

Лікування мінеральними водами в Трускавці та Миргороді

Україна, виявилася багатою на джерела мінеральної води. В залежності від розташування джерела, воно містить ті чи інші мікроелементи.

Кардіологічні санаторії України

Серцево-судинна система одна з найважливіших систем організму. Її функціональність на пряму впливає на якість життя. Усі патології системи кровообігу можна розділити на дві основні категорії:

Лікувальні властивості термальних джерел Косино

Головним туристичним об'єктом околиць села Косонь на Закарпатті є комплекс "Косино", що славиться своїми термальними мінеральними джерелами. Це мальовниче місце з унікальною природою: поблизу розкинувся віковий дубовий гай.

Бюджетні санаторії Трускавця

Трускавець славиться своїми цілющими водами і безліччю санаторіїв, орієнтованих на лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, органів дихання. Серед готелів чимало бюджетних з гідним рівнем сервісу і передовими методиками бальнеотерапії.

До кращих недорогих закладів Трускавця відносяться санаторії "Алмаз", "Перлина Прикарпаття", "Дніпро-Бескид".