Лікування дихальних шляхів в санаторії Трембіта

Трембіта-лікувально-оздоровчий комплекс в селі Велятино недалеко від міста Хуст Закарпатської області. Здравниця відносно нова (Рік побудови 2012), розташована в екологічно чистому місці недалеко від великої річки Тиси і підніжжя гори Кругляк.


У заклади свій бювет з лікувальною мінеральною водою, басейн, сауна, спа - комплекс - все для оздоровлення тіла і душі. Лояльна цінова політика робить курорт Велятино популярним місцем для індивідуального та сімейного відпочинку.

Лікувальна спеціалізація

лікування в санаторії трембіта

Процедурний комплекс Трембіти спрямований на відновлення опорно-рухового апарату, дихальної, травної та ендокринної систем. Основний профіль лікування - Лор хвороби, органи дихання. Показання: кашель, нежить, часті застуди і вірусні інфекції, хронічний бронхіт та обструктивні хвороби легень, бронхіальна астма 1, 2 стадії, синусити, фарингіти, ларингіти, гайморит, фронтит, емфізема легенів, тонзиліт, пневмонія, відновлення після операції на легенях, альвеоліт алергічної етіології.

До супутніх захворювань відносяться: артрит, артроз, хронічний панкреатит і холецистит в стадії ремісії, інші захворювання ШЛУНКОВО-кишкового тракту, порушення обміну речовин. Діти можуть проходити терапію з 4-х років.

Для знаходження в санаторії існує ряд протипоказань (недавній інфаркт, туберкульоз легенів, загострення названих хронічних хвороб, кровотеча і т. д.).

Процедури

Лікування в санаторії Трембіта призначається після консультації з лікарем-курортологом і частково оплачується з вартості путівки (110 грн. в день на людину).

До послуг відпочиваючих наступні лікувально-профілактичні та діагностичні заходи:

 • соляна печера;
 • циркулярний і висхідний душ;
 • тубус-кварц;
 • мінеральні ванни;
 • грязьові аплікації;
 • фітотерапія;
 • магнітотерапія;
 • лікування ультразвуком;
 • масаж;
 • озокеритолікування;
 • питні процедури (води Шаянська № 4 та № 242,Драгівська).

Зверніть увагу! Вживання мінеральної води з бювету з підвищеним вмістом натрію може призвести до негативних наслідків при дисбалансі натрію в організм.

Інфраструктура санаторію

В готелі 33 номери різних категорій від економ класу до напівлюксів і 2-кімнатного люкс. Номери поміщаються в 3 окремо розташованих спальних корпусах.

На всій території ловить wi-fi. Є дитячі та спортивні комплекси, кімнати відпочинку. Користування басейном з шезлонгами і триразове харчування (на вибір з меню) входять в вартість путівки. За окрему плату можна замовити індивідуальну дієту.

Трембіта має в своєму розпорядженні власною парковкою, що охороняється.

Послуги та розваги

З платних послуг і розваг є більярд, СПА салон, масаж, теніс,трансфер. При бажанні можна відвідати екскурсію в Долину нарцисів, на оленячу або страусину ферму або до термальних джерел, розташованих неподалік від санаторію Трембіта.

Поселення

Поселення в санаторій починається з 12 дня, виїзд - до 12:00. При собі потрібно мати паспорт, довідку про епідемоточення, санаторно-курортну карту, бронь або ваучер на заселення, дитячі метрики.