Лікування та мінеральні води Трускавця

З давніх-давен відомо, що мінеральні джерела славилися своєю цілющою силою. Вода з них не тільки відмінно втамовує спрагу, а й допомагає позбутися від безлічі захворювань. Доведено численними клінічними дослідженнями, що жоден живий організм не здатний нормально функціонувати без води, саме тому вона має важливе значення, особливо, для людини.


Лікувальні води Трускавця

Екологічно чистим місцем на Україні з цілющими мінеральними водами вважається курорт Трускавець. Саме тут можна насолодитися різноманітністю мінеральних вод, починаючи від слабо мінералізованих, закінчуючи високо мінералізованими водами з насиченим кількістю корисних мікро і макроелементів в складі. Всі вони благотворно впливають на роботу людського організму, зокрема:

 • усувають запальні процеси в органах і системах;

 • стимулюють вихід екскрементів з нирок, жовчного міхура;

 • нормалізують обмін речовин,

 • відновлюють роботу кишечника, підшлункової залози;

 • сприяють відновленню клітин печінки;

 • очищають організм від шлаків і токсинів;

 • нормалізують роботу сечовидільної системи;

 • покращують роботу суглобів.

Вартість води в бюветі Трускавця, як правило, входить в ціну путівки.

Води Трускавця: показання

Колосальний медичний досвід і численні дослідження довели ефективність лікування мінеральними водами. Серед основних недуг, в лікуванні яких використовуються мінеральні джерела, слід виділити наступні:

 • Захворювання сечовидільної системи - поліневрит, сечокам'яна хвороба, простатит та інші.

 • Порушення обмінних процесів в організм - цукровий діабет І, ІІ тип, ожиріння.

 • Захворювання органів травлення - хронічні гастрити, панкреатити, і інші.

 • Порушення травлення - дисбактеріоз, ускладнення після операцій на стравоході.

 • Захворювання опорно-рухового апарату - остеохондроз, артроз, поліартрит, артрит.

Всі мінеральні води Трускавця володіють корисними властивостями і за призначенням фахівців використовуються в багатьох процедурах. Гості здравниць використовують цілющу водичку з бювету не тільки для пиття, але і для прийняття лікувальних мінеральних ванн, інгаляцій, промивань носоглотки, кишечника, зрошень, полоскань, гідромасажу.

Досвідчені лікарі санаторію призначають прийом мінеральних вод або необхідні процедури тільки після давального обстеження і здачі аналізів пацієнтів.

Основні протипоказання до застосування мінеральних вод Трускавця

Варто відзначити, що незважаючи на корисні властивості вод, в деяких випадках їх прийом протипоказаний лікарями. Не рекомендується використовувати в лікуванні мінеральну воду при серцево-судинних захворюваннях (ішемічна хвороба серця, стенокардія, гіпертонія), цирозі печінки, важкій формі цукрового діабету.

Яку мінеральну воду пити?

Кожна з мінеральних вод володіє своїм складом і своїми цілющими властивостями. Наприклад, «Нафтуся» допомагає  для усунення каменів і піску з нирок, жовчного міхура. «Марія» і «Софія» - нормалізують функцію шлунково-кишкового тракту, кислотність, посилюють утворення жовчі. «Броніслава» - рекомендована для полоскання порожнини рота, горла і носоглотки при тонзилітах, бронхітах, астмі різної етіології. «Моршинська» - рекомендована при захворюваннях кишечника, при хронічних захворюваннях підшлункової залози. «Юзя» містить в складі речовини гліцеринового походження, амінокислоти і органічні кислоти і рекомендована для поліпшення стану шкірних покривів при псоріазі, дерматитах, різних шкірних висипах.