Лікування хребта в санаторіях України

Санаторії України для лікування хребта користуються популярністю серед людей, які страждають від хребетних гриж, сколіозу, остеохондрозу, різних деформацій хребта. Пацієнти впевнені, що курортна терапія дає більш тривалий ефект, ніж виключно традиційна медицина.


Лікування хребта в Україні за допомогою бальнеології та фізіотерапії включає метод тракції (підводної і сухої), який часто включають в програму багатьох санаторіїв. Від хребетної грижі, болю в суглобах та інших патологій ефективні наступні процедури:

 • масаж підводний;
 • кріосауна;
 • ЛФК;
 • ванни з радоном.

Кращі санаторії України з лікування хребта:

 1. Хмільник (профспілковий) в однойменному місті;
 2. Березовий Гай, “Поділля”, “Південний Буг” і “Радон” (там же);
 3. Одеський, Куяльник;
 4. Червона калина (п. Жобрин, Рівненська обл.) - рекреаційний центр для людей з обмеженими можливостями;
 5. Пролісок (Волинь);
 6. Медобори (П. Конопківка недалеко від Тернополя);
 7. Гірська Тиса, Термал Стар, санаторій Боржава в Закарпатті;
 8. Молдова і Дніпро-Бескид у Трускавці;
 9. Теплиця (Виноградів);
 10. Любінь Великий поблизу Львова;

Всі перераховані санаторії для лікування хребта в Україні мають високі показники ефективності та комфорту. Розглянемо докладніше найкращі варіанти розміщення.

лікування хребта в санаторії

Лікування хребта у Хмільнику та Одесі

Санаторій Хмільник має розвинену інфраструктуру (парковка, спортивні майданчики, лікувальний басейн, механотерапевтичний комплекс, ринок, магазини і т. д.). Харчування 4-разове, в тому числі дієтичне. Путівка коштує 350 грн. в день. Методи, які використовуються в санаторії з лікування міжхребцевих гриж та інших порушень опорно-рухової системи (входять в курсівку):

 • ванни (радонові, перлинні, хвойно-вуглекислі та інші);
 • витягування хребта (тракція): підводне і сухе;
 • душі декількох видів;
 • масаж і ще 12 видів фізіотерапії;
 • басейн гідрокінезотерапії;
 • теплолікування;
 • електролікування та електрогрязелікування (торф'яні аплікації особливо ефективні);
 • нетрадиційні методи (мануальна терапія і т. д.).

Відмінний варіант розміщення для лікування і відпочинку - санаторій Куяльник. Він обладнаний сучасною технікою, є все для комфортного життя (автостоянка, пляжі, майданчики, ринок, грязелікарні, інтернет, Дитячі кімнати та багато інших послуг. Харчування по системі " шведський стіл і дієтичне. В систему комплексного лікування хребетних гриж входить підводна тракція, грязелікування, ЛФК і багато інших методів.

Відгуки про лікування хребта в санаторіях України

Численні позитивні відгуки збирає санаторій Хмільник в однойменному місті. Це заклад бюджетного типу і сюди завжди є черга. Клієнти задоволені величезною різноманітністю процедур, професіоналізмом персоналу, розташуванням заклади серед лісового масиву та низькими цінами. У відгуках люди пишуть, що тут скромно, але дуже чисто і завжди є вода. Якщо ви шукаєте кращий санаторій лікування грижі хребта, то це саме він. Багато позитивних відгуків у  здравниць “Куяльник”, “Червона калини”, “Медобори”.