Відпочинок в санаторіях Трускавця

Трускавець - це один з найвідоміших бальнеологічних курортів України, призначений для лікування і відпочинку. Примітно, що санаторії Трускавця розташовані в найчистішій і красивій зоні Прикарпаття. Тут сама природа сприяє тому, щоб курорт став всесвітньо відомим оздоровчим центром і допомагав мільйонам людей позбутися від хронічних захворювань. Здравниця славиться на весь світ своїми мінеральними водами. Крім того, тут можна пройти повний комплекс необхідних процедур, що сприяють швидкому та ефективному лікуванню багатьох недуг. На курорті знаходяться 2 бювети, а також санаторії Трускавця мають власні бювети для зручності пацієнтів.


Профілі лікування в санаторіях Трускавця

Санаторії Трускавця мають широку лікувальну спеціалізацію. Серед основних профілів слід виділити наступні:

  1. Захворювання сечовидільної системи - нефрит, сечокам'яна хвороба, простатит та інші.
  2. Порушення обміну речовин - цукровий діабет І, ІІ тип, ожиріння.
  3. Захворювання органів травного тракту - хронічні гастрити, панкреатити, і інші захворювання шлунково-кишкового тракту.
  4. Порушення травлення - дисбактеріоз, ускладнення після операцій на стравоході.
  5. Захворювання опорно-рухового апарату - остеохондроз, артроз, поліартрит, артрит.

Зо два десятки санаторіїв ТрускавВідпочинок в санаторіях Трускавцяця привітно відкривають перед новоприбулими гостями свої двері. Всі вони надають якісні професійні послуги щодо лікування приїжджих з різних країн в будь-який час року. Головна мета санаторіїв Трускавця - це не тільки лікування, а й профілактика багатьох хвороб. Серед найбільш відомих і популярних здравниць Трускавця можна назвати: «Карпати», «Женева», «Лісова пісня», «Кристал», «Молдова», «Христина», «Золота корона», «Алмаз», «Перлина Прикарпаття», « Південний »,« Кришталевий палац »та інші. Кожна здравниця має достатню потужність для лікувальних процедур з використанням мінеральної води - це бювети та інші резервуари з власної або доставленої з найближчих цілющих джерел.

Дозвілля в санаторіях Трускавця

Для гостей оздоровниць Трускавця надаються не тільки якісні медичні послуги, а також в їх розпорядженні спортивні майданчики, басейни, бювети з мінеральною водою, екскурсійні програми, розважальні заходи та СПА-зони. Тому можна сміливо стверджувати, що відпочинок в Трускавці ніколи не буде нудним і сумним. Гості будь-якої вікової категорії знайдуть, чим себе зайняти. Приємне заняття до душі знайдеться і літнім і навіть дитині. Тому якщо ви вирішили приїхати відпочивати в ці місця з дітьми довго не роздумуйте, їм обов'язково сподобається.

Відпочинок в санаторіях Трускавця: ціни

Вартість путівки в санаторії, пансіонати, або приватний сектор Трускавця головним чином залежить від сезонності і від того хочете ви путівку з харчуванням або без нього. Починаючи взимку і восени відпочинок в санаторіях Трускавця вважається самим недорогим. Звичайно, найбільше відпочиваючих приїжджають сюди, як правило, в літній або зимовий час. Але варто відзначити, що відпочинок в цьому мальовничому місці прекрасний у будь-яку пору року. Спекотного літа і сніжною зимою, особливо на Новий Рік - в будь-який час є своя краса і переваги. Ранньою весною і влітку курорти потопають у розкоші зелені, взимку можна вдосталь насолодитися гірськими сніговими спусками.

Вибір санаторію в Трускавці: відгуки туристів

Якщо ви запланували відпочинок в Трускавці в 2020, обов'язково вивчіть відгуки туристів, які вже побували в цих місцях. Багато в чому, саме відгуки допоможуть визначитися з вибором потрібної здравниці. А далі беріть з собою все найнеобхідніше і вирушайте на відпочинок і оздоровлення в саме мальовниче місце нашої країни - Трускавець.