Поради туристам

Зимовий відпочинок в Карпатах

Зимовий відпочинок в Карпатах асоціюється, перш за все, з відвідуванням гірськолижного курорту. Якість трас для спуску на лижах чи сноуборді відповідає європейським стандартам, а екстремали знайдуть ідеальні гірки для фрірайда.Самі сміливі поганяють на снігоході, собачих упряжках або наважаться на зорбінг. Ті, кому до душі більш спокійні заняття, із задоволенням попаряться в карпатському чані або сходять на екскурсію, щоб більше дізнатися про гуцульський побут.

VIP відпочинок в Трускавці

Трускавець називають містом здоров'я. Тут багато готелів, готелів, оздоровчих і СПА-центрів, бюветів з цілющими водами, родовищ озокериту. Саме повітря Карпат, хвойні ліси, унікальний мікроклімат благотворно впливають на організм. Крім того, кращі готельні комплекси міста пропонують преміум-лікування для vip-клієнтів.
Лікувальний профіль курорту - хвороби нирок, печінки, шкіри, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, урологія та гінекологія.

Косино термальні води - веб камери

Термальні води Косино один з найпопулярніших курортів на Закарпатті. Це сучасний комплекс з відмінним п'ятизірковим готелем Іванчо Бірток і відмінним термальним комплексом.

Термальні джерела Карпат

Українські Карпати - унікальні молоді гори поки непізнані для широкої туристичної аудиторії. Більшість гостей асоціюють відпочинок в Карпатах виключно з такими курортами як Буковель, Яремче, Славське, Східниця, Трускавець.

Фестиваль бограчу в готелі Косино 2018

Коли настає пора травневих свят закарпатський комплекс «Термальні води Косино» радо запрошує всіх туристів на місцеве кулінарне свято. Він носить статус чемпіонату і проводиться в рамках Міжнародного фестивалю. У цьому році фестиваль бограча в комплексі "Косино" відбудеться 29 квітня

 

 

Відпочинок в Карпатах весною

Весна - особливий період, і найсильніше її магія відчувається в таких мальовничих місцях, як Карпати. Природа тут пробуджується дуже плавно, тому березневі пейзажі Карпат не сильно відрізняються від зимових. Починає поступово зменшаться сніговий покрив гір, річки з водоспадами знаходять повноводість.

 

СПА готелі Східниці

Якщо ви чули про курорт Трускавець з його цілющою водою «Нафтуся», значить, знайомство з продукцією мінеральних джерел Східниці практично відбулося, адже вона має аналогічний склад.
На цей курорт (смт у Львівській області) приїжджають поправити стан печінки, нирок, шлунка. Також відпочинок в санаторіях Східниці корисний при сечокам'яній хворобі.
Обов'язкова умова проходження питного курсу - наявність призначення лікаря. Сам процес лікування теж бажано здійснювати під наглядом фахівців. Ігнорувати цю застереження небезпечно для здоров'я: при загостренні хвороби швидка допомога не зможе приїхати швидко, оскільки буде добиратися з сусіднього курорту.

 

Шаян - курорт в Закарпатті, запрошує туристів на відпочинок

Шаян - курорт Закарпаття - бальнеологічна оздоровниця, розташована в селі Шаян недалеко від районного центру Хуст. З трьох сторін місцевість оточують гори, тому тут унікальний м'який мікроклімат із середньорічною температурою + 9⁰С., протікає річка Тиса, а на відстані 1 км знаходиться озеро, придатне для купання.

SPA Готелі Трускавця – найкращий вибір для відпочинку

Курорт Трускавець набув міжнародної популярності з середини дев’ятнадцятого століття. Сюди на відпочинок прибували вельможі з усіх кутків Європи. Від імператорів Австрійської імперії до президента Фінляндії, членів уряду Польщі, акторів із Франції і т.д.

Термальні води Косино

Відпочинок в Закарпатті набирає все більшої популярності. Завдяки унікальним термальним джерелам і незайманій природі цей край є перлиною для туризму. Особливість термальних вод в Косино не тільки в їх температурі, але й у хімічному складі.