Поради туристам

Цікаві місця Трускавця: не санаторієм єдиним

Відпочинок в Трускавці - це не тільки мінеральні води, здравниці, бальнеотерапія і туристи пенсійного віку. У місті можна чудово відпочити всією сім'єю, не залишаючи молодше покоління на піклування бабусь і дідусів. Найбільше число відпочиваючих відвідує курорт з травня по жовтень. Тому, якщо хочете забронювати собі комфортне і недороге житло в 2019 році зробіть це заздалегідь.

Санаторії Східниці з басейном

Курорт Східниця - бальнеологічна перлина Львівщини. Місце, де можна відпочити і оздоровитися.

Найкращі Готелі Яремче

Яремче - найстаріший гірськолижний курорт України. Розташований на порівняно невеликих висотах-якраз для дітей і початківців лижників. До послуг гостей 2 траси всього в 2 км від міста.

Готелі в Карпатах з басейном

Готелі в Карпатах з басейном поступово витісняють традиційний літній відпочинок на морі. Сервіс в них кращий, а ціни часто нижчі.

Зимовий відпочинок в Карпатах

Зимовий відпочинок в Карпатах асоціюється, перш за все, з відвідуванням гірськолижного курорту. Якість трас для спуску на лижах чи сноуборді відповідає європейським стандартам, а екстремали знайдуть ідеальні гірки для фрірайда.Самі сміливі поганяють на снігоході, собачих упряжках або наважаться на зорбінг. Ті, кому до душі більш спокійні заняття, із задоволенням попаряться в карпатському чані або сходять на екскурсію, щоб більше дізнатися про гуцульський побут.

VIP відпочинок в Трускавці

Трускавець називають містом здоров'я. Тут багато готелів, готелів, оздоровчих і СПА-центрів, бюветів з цілющими водами, родовищ озокериту. Саме повітря Карпат, хвойні ліси, унікальний мікроклімат благотворно впливають на організм. Крім того, кращі готельні комплекси міста пропонують преміум-лікування для vip-клієнтів.
Лікувальний профіль курорту - хвороби нирок, печінки, шкіри, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, урологія та гінекологія.

Косино термальні води - веб камери

Термальні води Косино один з найпопулярніших курортів на Закарпатті. Це сучасний комплекс з відмінним п'ятизірковим готелем Іванчо Бірток і відмінним термальним комплексом.

Термальні джерела Карпат

Українські Карпати - унікальні молоді гори поки непізнані для широкої туристичної аудиторії. Більшість гостей асоціюють відпочинок в Карпатах виключно з такими курортами як Буковель, Яремче, Славське, Східниця, Трускавець.

Фестиваль бограчу в готелі Косино 2018

Коли настає пора травневих свят закарпатський комплекс «Термальні води Косино» радо запрошує всіх туристів на місцеве кулінарне свято. Він носить статус чемпіонату і проводиться в рамках Міжнародного фестивалю. У цьому році фестиваль бограча в комплексі "Косино" відбудеться 29 квітня

 

 

Відпочинок в Карпатах весною

Весна - особливий період, і найсильніше її магія відчувається в таких мальовничих місцях, як Карпати. Природа тут пробуджується дуже плавно, тому березневі пейзажі Карпат не сильно відрізняються від зимових. Починає поступово зменшаться сніговий покрив гір, річки з водоспадами знаходять повноводість.