Лікування дітей у Трускавці

З появою в нашому житті малюків планування сімейного відпочинку починається з урахування індивідуальних потреб дітей. Ні для кого не секрет, що багато дітей, як в молодшому дошкільному, так і шкільному та підлітковому віці хворіють. Але варто пам'ятати, що яким би захворюванням не страждала ваша дитина, будь то захворювання шлунково-кишкового тракту, нирок печінки, ЛОР-органів, нервової системи, опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та інші недуги, при своєчасному і правильному лікуванні результат не змусить себе довго чекати. 


А якщо ви виберете для відпочинку вашого чада санаторій в Трускавці, який доповнюється уважною турботою медичного персоналу, збалансованим харчуванням, цілющими процедурами та, звичайно ж, цікавим і пізнавальним дозвіллям. Найбільш популярними дитячими санаторіями в Трускавці є «Ріксос- Прикарпаття», «Джерело», санаторій «Весна», готель «Міротель», дитячий табір «Артек-Прикарпаття» та інші здравниці, відгуки відпочиваючих про які тільки позитивні.

Особливості лікування дітей у Трускавці

Як правило, діти, які приїжджають на лікування до Трускавця досить швидко проходять адаптацію до місцевого клімату. Тут вони багато часу перебувають на свіжому повітрі, плюс до всього чарівні краси гір дарують непередавані враження і незабутні емоції, гарний настрій, що також позитивним чином впливає на лікування і відновлення організму. Повноцінний відпочинок, збалансоване вітамінізоване харчування, чисте гірське повітря, а все це з радістю подарує курортне місто Трускавець для дітей.

При різних недугах використовуються свої індивідуальні методи лікування, в тому числі:

  • при захворюваннях і виснаженнях нервової периферичної системи, ДЦП широко застосовуються цілющі мінеральні ванни, різноманітні лікувальні процедури, які зміцнюють нервову систему;

  • при захворюваннях хребта - одужанню сприяють гідромасаж, звичайний лікувальний розслабляючий масаж, плавання, мануальна терапія та інші методи оздоровлення;

  • при захворюваннях ЛОР органів - зрошення, полоскання, кисневі коктейлі, інгаляції та інші процедури.

  • при захворюваннях сечовидільної системи - прийом мінеральної води, фізіотерапевтичні процедури, басейн.

Крім того, з метою загального оздоровлення організму проводиться курс лікувальних заходів, і задіюються процедури кисневі пінки з холосасом, шипшиною, соком, дієтотерапія, лікувальна фізкультура, лікувальний масаж та інші.

Розваги для дітей в Трускавці

Для того, щоб лікування і оздоровлення дітей в санаторіях було якомога яскравіше і запам'ятовується в оздоровниці передбачений відповідний персонал (вихователі), облаштовані дитячі ігрові кімнати, ігрові майданчики. Вихователі влаштовують для дітей розважальні та ігрові програми. Крім того, безперечним лідером розваг був і залишається дельфінарій. Це шоу не залишить байдужим ні дітей ні дорослих. Після побаченого уявлення з дельфінами в головній ролі діти ще довго будуть згадувати незабутні трюки, які проробляли дресировані дельфіни у воді.

На окрему увагу заслуговує арт-майстерня «Інший Світ». Вона знаходиться в центрі міста Трускавця. Особливість цього місця - це оптичні ілюзії. Крім того, тут можна зробити безліч незабутніх фото, і просто відмінно провести час з дітьми. Також сподобаються хлопцям прогулянки в ліс, в гори, ігри, концерти, дискотеки.

Хочете, щоб ваша дитина була здорова і щаслива, придбайте путівку і подаруйте її чудовий відпочинок і кваліфіковане лікування в місті з багаторічною історією - Трускавець. Для дітей це буде не тільки пізнавально, цікаво і незабутньо, а й корисно.