Лікування в Моршині

Моршин - один з найстаріших центрів комплексного бальнеолікування в Україні. Здравниця знаходиться у Львівській області і має в своєму розпорядженні декілька джерел цілющої води різного складу. Її застосовують для лікування широкого спектру хвороб від остеохондрозу до ДЦП і ожиріння.


Про курорт

Оздоровленню сприяють не тільки води, але і торф'яні грязі, озокерит (гірський віск), і в цілому, сам клімат міста: його оточують листяні і хвойні ліси, на території протікає річка.

У вільний час відпочиваючі можуть з'їздити в навколишні села на екскурсію до знаменитих печер, канатній дорозі, озер, місцевим замків та інших пам'ятках.

Цілющі властивості Моршинської води

В курортному місті 3 свердловини з мінеральною водою: № 1, № 4 і № 6. Перший номер через високу мінералізацію називають ще ропою, розсолом. Їй належить пальма першості серед аналогічних за складом вод (баталинской, карловарської). До складу ропи входить марганець, йод, мідь, залізо, цинк, бром. №1 застосовують у вигляді ванн і внутрішньо при нестачі вільної соляної кислоти в шлунковому соку. Четверта вода - гіпотонічна, слабкої мінералізації (0,17 г/л). У невеликій дозі містить магній, залізо, натрій, калій, сульфати. Надходить в бювет з джерела Божої Матері.

відпочинок в моршині

Зверніть увагу! №4 містить радон в безпечній пропорції (38 одиниць Махе), тобто вона радіоактивна, з підвищеним вмістом розчиненого О2. Показання до застосування: підвищена і знижена кислотність і пов'язані з нею хвороби (сечокам'яна і т. д.).

Шостий номер за хімічним складом схожий на №1, але в ньому підвищена концентрація магнію і калію, зате менше натрію, що сприяє відновленню функцій шлунка, активізує печінку і жовчний міхур, нормалізує метаболізм і рівень pH, сприяє виведенню токсинів і ефективному схудненню без набору ваги. Цілюща вода "включає" практично всі системи організму. Сюди приїжджають лікувати хвороби нирок і сечовивідних шляхів, хребта, м'язів і суглобів, жіночі і чоловічі патології, порушення метаболізму, травної системи, органів дихання, ЛОР, серцево-судинні та шкірні хвороби, нервову систему.

Санаторії Моршина

Санаторій з однойменною назвою Моршинський знаходиться на території місцевої пам'ятки - парку з віковими дубами. Він складається з декількох корпусів і забезпечує постояльців не тільки лікуванням, але і харчуванням, і різноманітними формами дозвілля.

Лікувальний профіль санаторію Моршинський орієнтований на:

  • загальні гінекологічні,
  • серцево-судинні та нервові захворювання,
  • хвороби суглобів і хребта,
  • ЛОР і дихальних шляхів,
  • патології шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової,
  • урологічні та ендокринні порушення.

Діти приймаються для лікування з 4-х років.

Пансіонат Одеса відрізняється від попереднього варіанту розміщення наявністю критого басейну. Вартість найдешевшого номеру така ж - від 700 грн. Є власний бювет і лікувальна база, орієнтована на хвороби опорно-рухової, травної, нервової, дихальної систем, патологій жіночої та чоловічої сечостатевої сфери.