Термальні води Косино

Відпочинок в Закарпатті набирає все більшої популярності. Завдяки унікальним термальним джерелам і незайманій природі цей край є перлиною для туризму. Особливість термальних вод в Косино не тільки в їх температурі, але й у хімічному складі.


Термальні води Косино - властивості

Відпочинок в Закарпатті набирає все більшої популярності. Завдяки унікальним термальним джерелам і незайманій природі цей край є перлиною для туризму. Особливість термальних вод в Косино не тільки в їх температурі, але й у хімічному складі. Джерела багаті на:

 • Селен, який необхідний для генерації в організмі гормонів щитовидної залози;
 • Хром, грає важливу роль в метаболізмі глюкози в організмі, знижує ризик захворювання на цукровий діабет;
 • Мідь, має протизапальні властивості;
 • Ванадій уповільнює синтез холестерину в крові;
 • Магній, є невід'ємним елементом для синтезу протеїнів в організмі, важливим в роботі серцево-судинної системи;
 • Ферум або залізо – використовується клітинами крові для трансферу оксигену до інших клітин організму;
 • Кальцій – є основним будівельним елементом у твердих тканинах організму (хрящі, кістки, зуби);
 • Калій – бере участь в передачі електричних імпульсів в нервовій системі, а також у скоротливої функції м'язів;
 • Натрій – підтримує рівень ph організмі, бере участь у більшості метаболічних процесів;
 • Цинк – важливий для синтезу вітаміну Е в організмі, позитивно впливає на міцність волосся, нігтів, статеву функцію;
 • Хлор – необхідний для стабільної роботи нервової системи людини;

Як видно з хімічного аналізу термальні джерела Косино завдяки своєму складу насичують людський організм необхідними для його безперебійного функціонування елементами. Місцеві лікарі стверджують, що стан здоров'я туристів, які регулярно приїжджають на оздоровлення та відпочинок в Косино у динаміці значно покращується. Дійсно, безліч відвідувачів місцевих термальних басейнів приїздять сюди регулярно і відзначають позитивний ефект від релаксації в термальних водах.

Відпочинок в Косино - готелі, ціни та відгуки

Курорт Косино є невеликим поселенням, тут розташовані кілька готелів (переглянути всі готелі Косино), також непоганим попитом користується і приватний сектор. В останньому варіанті є кілька недоліків, які незважаючи на дешевизну можуть негативно вплинути на враження від відпочинку. Приватний сектор Косино – це, як правило кімнати, які здаються в будинках з господарями, там на гостей чекає загальний душ, туалет, зрідка є телевізори та кондиціонери, ні розваг, ані можливості замовити харчування.

Кращий вибір для комфортного відпочинку – готелі Косино. Наприклад, Іванчо Бірток, який є частиною СПА-комплексу. Тут на гостей чекають комфортні сучасні номери, розважальна інфраструктура, ресторан і можливість відвідування термальних басейнів рано вранці або пізно ввечері, коли всі приїжджі туристи поїдуть. Тут не нудьгуватимуть і маленькі туристи, адже у готелі працює дитяча кімната. Батьки можуть спокійно залишити дитину гратися з аніматорами, а самі повністю насолодитися відпочинком у СПА-комплексі Косино.

Оздоровчий відпочинок, який пропонує санаторій Косино, медики рекомендують при хворобах опорно-рухового апарату, нервової системи, органів кровообігу, шкірних і гінекологічних захворюваннях.

Варто зауважити, що курорт є цілорічним, Косино взимку пропонує особливо атмосферний відпочинок, адже незважаючи на низьку температуру повітря, вода у термальних джерелах залишається гарячою. Тому під час купання зовсім немає відчуття холоду.

Косино фото комплексу та басейнів

Вся інфраструктура в Косино сучасна, відповідає міжнародним стандартам якості. Туристи з Угорщини регулярно сюди приїжджають, адже ціни на відпочинок в Косино дуже демократичні, а рівень нічим не гірше європейського. Ось кілька фото Косино:

Басейни

басейни косино фотобасейни косино

Готель в Косино

 

іванчо бирток косино фото

Курорт Косино ціни

Місцеві готелі пропонують номери на будь-який бюджет. Ціни в Косино стартують від 3000 грн. за стандартний номер в готелі Ivancso Birtok - за ці гроші туристи отримують значно більший перелік послуг і можливості для розваг, ніж при виборі приватного сектору. Зазначимо, що в такому разі туристи отримують необмежений доступ до басейнів. Про проведену відпустку в Косино відгуки туристів абсолютно позитивні, туристи пишуть: "Складається враження, що відпочиваєш не в Україні, а на якомусь закордонному курорті".