Косино

Відпочинок в Косино - відпочинок на термальних водах

готелі косино

Невелике поселення в Закарпатській області під назвою Косино, отримало свою популярність завдяки наявності цілющих термальних джерел. Кілька років тому тут відкрився сучасний відпочинковий комплекс з численними саунами, басейнами наповненими термальними водами та іншими розвагами. Це стало поштовхом для інтенсивного розвитку туристичної галузі в регіоні.

Відпочинок в Косино - цікаві місця поруч із курортом

Сьогодні на відпочинок в Косино приїжджають тисячі туристів. Курорт працює цілорічно, а довкола розвинулась непогана відпочинкова інфраструктура. Неподалік знаходяться стародавні історичні центри Мукачево та Берегово, які неодмінно варто відвідати. Особливо варті уваги Мукачівський замок Паланок та історичний центр Берегово. Окрім термальних вод, гості, що прибули на відпочинок в Косино мають нагоду навідатись на озеро Дийда. Воно знаходиться в кількох кілометрах від готелю Іванчо Бірток. Гігантське озеро багате на типові морські розваги тут можна покататись на катері та катамарані, функціонує аквапарк під відкритим небом, пляж всіяний дрібним піском, окремо є виділена зона для риболовів.
Відпочинок в Косино дозволяє поєднати оздоровлення із культурною програмою та веселими розвагами, власне за це й облюбували туристи це невеличке, але таке затишне містечко.

Косино готелі - де зупинитись?

Курорт Косино є доволі невеликим та відносно молодим. Тут немає гігантських санаторіїв чи масово набудованих готельних комплексів. Хоча вибір готелів невеликий, однак цілковито забезпечує потреби як бюджетних туристів, так і прихильників елітного відпочинку.

Готель Іванчо є частиною відпочинкового комплексу на термальних водах, тому туристи, які тут зупиняються мають вільний доступ до всіх басейнів та саун. Мешканці готелю

Еко Термал та приватного сектору, можуть за окрему плату придбати абонементи для відвідування термальних басейнів.

Слід зазначити, що готелі Косино збудовані зовсім нещодавно та відповідають міжнародним стандартам якості. Доволі часто тут зупиняються гості з ЄС та надзвичайно позитивно відгукуються про якість послуг, рівень сервісу та інфраструктуру. Виділяють відвідувачі також гостинність в готелях Косино.

Термальні води Косино - властивості та покази для лікування

В загальному температура термальних вод підтримується на рівні тридцяти восьми, до сорока градусів за Цельсієм. Це комфортна температура перебування для людського організму.

Варто зазначити, що такий температурний режим обраний на основі фізіології людини, адже якраз при температурі 38-40 градусів в організмі активується виділення інтерферону, який підсилює імунітет та активно знищує небезпечні віруси та чужорідні білки.

Самі ж термальні води Косино є значно гарячішими та охолоджуються перед подачею до басейнів. Термальні води Косино рекомендують для лікування:

 • суглобових патологій - запальні та дистрофічні ураження
 • посттравматичні порушення - переломи кісток, розриви та розтягнення зв'язок та м'язів
 • порушення метаболізму
 • патології та захворювання шкірних покривів
 • порушення роботи кровоносної системи (перед відвідинами басейнів варто проконсультуватись з медиками)
 • неврологічні порушення

Ціни на відпочинок в Косино

Однією з переваг, яку Ви отримуєте обираючи відпочинок в Косино є його доступність. В порівнянні з багатьма курортами, навіть найдорожчі готелі Косино є дешевими.

При перегляді цін слід оцінювати спектр послуг, який включений у вартість проживання. Адже, тут часто туристів забезпечують триразовим харчуванням, безкоштовним доступом до басейнів та багатьма іншими приємними сюрпризами. Тому готелі Косино дешеві, якщо оцінювати весь комплекс послуг, які вони пропонують пакетом.

Та навіть, для екстра-економних туристів в Косино, можна просто придбати абонементи на вхід до термальних басейнів. Проте варто пам'ятати, що зазвичай "скупий платить двічі". Дешеві абонементи дають обмежений вхід до басейнів на кілька годин та тридцять хвилин на відвідини саун. За такий короткий проміжок часу неможливо цілковито розслабитись та насолодитись перебуванням в термальних басейнах.

Тому, краще не економити на відпочинку і бронювати готелі, які забезпечують вільний доступ до басейнів, наприклад Іванчо Бірток.

Як доїхати в Косино?

косино автомобілемКурорт знаходиться між двома доволі популярними та відомими для туристів містами Мукачево і Берегово. Прямуючи в Косино слід спочатку їхати до Мукачева міжнародною автострадою Київ Чоп. Ця дорога в хорошому стані, тому не слід хвилюватись за вибоїни. В Мукачево скористайтесь кільцевою дорогою та за вказівниками прямуйте в напрямку Берегово, замок Паланок буде для вас орієнтиром для виїзду на дорогу М24. В селі Яноші Ви побачите гігантський вказівник в напрямку Косино, поверніть в напрямку стрілки і через кілька кілометрів Ви будете на місці. Стан дороги до Косино відмінний в порівнянні з більшістю автошляхів України.

косино потягомПотягом до Косино теж не складно дістатись. Тут також орієнтуйтесь на Мукачево, до якого без проблем можна доїхати зі Львова електричками чи потягом. А з самого Мукачева регулярно курсують приватні перевізники та громадський транспорт до Косино. При бажанні завжди можна скористатись послугами таксі або ж автостопом.

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 6000 грн

Обрати номер