Термальні джерела Карпат

Українські Карпати - унікальні молоді гори поки непізнані для широкої туристичної аудиторії. Більшість гостей асоціюють відпочинок в Карпатах виключно з такими курортами як Буковель, Яремче, Славське, Східниця, Трускавець.


Зрідка туристи згадують про Пилипець. Багатьом невідомі такі локації, як Шаян, Драгобрат, Сотовино, Велятино і багато інших. А вже зараз там функціонує безліч санаторіїв і готелів, де можна оздоровитися і відпочити.

Де є термальні джерела в Карпатах?

Косино і Берегово - найпопулярніші термальні курорти

Як не дивно, але багато українців не вкурсі, що в Карпатах є предостатньо гарячих джерел. Більшість з них розташовані географічно в Закарпатській області. Сьогодні найбільш відомі термальні курорти це Косино і Берегово. Тисячі туристів відвідують їх щомісяця.

Перший курорт стрімко розвивається завдяки тому що там побудовано сучасний оздоровчий комплекс Косино з унікальною назвою Іванчо Бірток. Багатий не тільки на термальні басейни, але і лікувальні процедури, сауни, розваги. Завдяки відмінній маркетинговій стратегії про цей курорт дізналися багато туристів і тепер він дуже інтенсивно розвивається. Детальніше про відпочинок в Косино Закарпатті термальні джерела.

Берегово - знаходитися неподалік від Косино. Тутешні гарячі джерела були відомі ще в минулому сторіччі, однак спорудження нового комплексу відпочинку Жайворонок привернула більше уваги до курорту і фактично відкрила друге дихання цьому древньому містечку.

Гарячі джерела Карпат - Деренівська Купіль Солотвино

Курорт Солотвино зараз менш відомий, ніж два попередніх. Популярність свою колись, це містечко заслужило завдяки солоним озерам - які виникли внаслідок вироблення старих соляних шахт. Сьогодні в Солотвино працює один з кращих сучасних санаторних комплексів України. деренівська купіль солотвино

Деренівська Купіль - це шість гектарів доглянутої території, це безліч басейнів, як відкритих, так і закритих, це доступ до термальних джерел і сучасної медичної інфраструктури. Захований в лісовій зоні і оточений горами санаторій дійсно дивує і радує око туриста. Іноді не віриться, що знаходишся в Україні, а не на якомусь крутому VIP-курорті Європи. Неодмінно радимо тут відпочити.

Термальні води Велятино

Зрідка туристичні блогери і оглядачі згадують про цей гірський курорт. Однак у контексті розмови про термальні води Карпат не згадати його не можна. Курорт Велятино - екологічно чистий і ще не так відомий величезній аудиторії, як ті, про кого ми писали вище. Місцевий санаторій Трембіта пропонує туристам необмежений доступ до термального басейну, власний бювет з мінеральними джерелами і навіть повноцінну медичну базу.

трембіта велятино

Як бачите гарячі джерела Карпат знаходяться в різних локаціях і не обмежуються одним курортом. Невеликі, раніше невідомі поселення обдаровані такими джерелами починають стрімко розвиватися. Вже незабаром вони будуть на рівних конкурувати з відомими Марианскими лазнями і Баден Баденом, а поки рекомендуємо насолоджуватися ними і радіти лояльній ціновій політиці.