Бюджетний відпочинок в Трускавці

Трускавець - це невелике курортне містечко з лікувальними джерелами. Трускавець - місто здоров'я. Основними методами лікування є використання мінеральних вод, озокериту, бальнеологічних і фізіотерапевтичних процедур. і звичайно свіжого карпатського повітря. Все в комплексі дає відмінний лікувальний результат.


Як правило, лікування надають санаторії Трускавця, які мають лікувальне відділення. У путівку входить близько трьох, чотирьох процедур щодо діагнозу по призначенні лікаря. У Трускавці є різні санаторії на будь-який смак і гаманець.

Недорогі санаторії Трускавця

1 Санаторій ''Алмаз'' - це бюджетний варіант відпочинку вТрускавце.- одні з перших санаторіїв курорту, розташований в парковій зоні, в 200 метрах від бювету №2. Спальні корпуси з'єднані з лікувальним відділенням, що дуже важливо в погану погоду. Лікувальна база надасть гостям весь комплекс необхідних процедур

 

2.Санаторій ''Кристал '' має  таку ж цінову політику як санаторій ‘’Алмаз’’ від 320 грн за добу.Находітся санаторій '' Кристал '' на відстані 200 метрів до бювету №2. Спальній корпус з'єднаний з лікувальним корпусом. Медична база санаторію '' Кристал '' запропонує великий вибір лікувальний та оздоровчих процедур

2. Санаторій ''Дніпро-Бескид'', являє собою два корпуси '' Дніпро '', який був побудований в 1977году і '' Бескид '', який був побудований в 1992 році. Корпуси розташовані на відстані 200 метрів. Лікувальне відділення та бювет знаходиться в корпусі '' Дніпро ''. До центрального бювету 15 хвилин ходьби. Санаторій '' Дніпро-Бескид '' - це хороший варіант недорогого відпочинку і лікування в Трускавці.

3. Санаторій ''Арніка'' знаходиться в районі ж / д вокзалу, в п'яти хвилинах ходьби до бювету мінеральних вод №1. Лікувальне відділення та їдальня з'єднані зі спальним корпусом. В їдальні 3-х разове дієтичне харчування, а лікувальна база надасть гостям великий вибір оздоровчих і лікувальних процедур.

Підібрати найкращий варіант відпочинку в Трускавці Вам допоможуть наші менеджери. Відпочивайте із задоволенням і повертайтеся  додому з незабутніми враженнями.

Санаторії Трускавця