Готелі в Карпатах з басейном

Готелі в Карпатах з басейном поступово витісняють традиційний літній відпочинок на морі. Сервіс в них кращий, а ціни часто нижчі.


Крім того, чисте гірське повітря і густі ліси, що оточують оазиси цивілізації, роблять Карпати більш бажанішим курортом, ніж узбережжя Азовського і Чорного морів. А щоб відшкодувати потребу в плаванні, туристи обирають Карпати готелі з басейном.

Курорти в Карпатах

Щоб добре відпочити, шукайте готелі з басейном в Карпатах не тільки за принципом наявності в них цього штучного водоймища, але і з точки зору близькості до бальнеологічних і гірськолижних курортів.

Всі знають такі здравниці, як Шаян, Берегово, Косино, Поляна, Моршин, Нижнє Солотвино, Солочин. Любителі з вітерцем скотитися з крутої гірки їдуть в Буковель, Трускавець, Славське, Татарів, Яремче, Поляну. У всіх цих курортах можна знайти готелі з басейном на будь-який смак.

Відпочинок в карпатах готелю з басейном

У Карпатах близько 350 готелів з басейном. Найпопулярніші серед них:

 • Radisson Blu Resort Bukovel,
 • Villa Blanc,
 • Villa Victoria,
 • Alpin Hotel,
 • Hotel Pid Strihoju (все в Буковелі),
 • Green Park Hotel,
 • Royal Geneva (Трускавець),
 • Premier (Яремче),
 • Kovalska Sadyba,
 • ZACHAROWA OSELYA,
 • Villa Alpiyka (Славське),
 • Carparosa Hotel (Паляниця),
 • Карпати Мигово в однойменному нп.

Багато з цих готелів, наприклад, останній, мають тільки сезонні відкриті басейни. Якщо ж ви збираєтеся поплавати в холодну пору року, краще підшукати готель з критим басейном і водою з підігрівом.

Готелі Карпат із закритим басейном

В Яремче можна вибрати готель з критим басейном на будь-який гаманець. Так в Романтик спа номери стартують від 2700 і вище, а ось в готелі Карпати або Цвіт папороті ціни нижче-від 800-1000 За номер.

 готель редиссон басейн

У Буковелі розцінки на порядок вище, але і вибір готелів з критим басейном тут багатшими:

 1. ZimaSnow Ski Spa Club,
 2. Westhills,
 3. Chalet du Mont,
 4. Radisson Blu Resort (ціни на найдешевший номер стартують від 3000 до 9500 грн.).

Є і більш скромні закладу: комплекс Садиба у Галини, Вілла Леку, Згарда ( від 1300 - 2000 за стандартний номер на двох). Деякі готелі (наприклад Radisson Blu) мають і критим і відкритим басейном.

Готелі Карпат з відкритим басейном

 готель альпійський з відкритим басейном

Серед недорогих закладів з відкритим басейном можна назвати:

Віллу Milli Jon в Буковелі з досить доступними цінами і відмінним сервісом. В Шаяні можна відвідати готель Благодать або котеджний комплекс Червона Рута, оснащений басейном з підігрівом і водоспадом. Медовий двір в Славському або базу відпочинку Карпати в Мигово. Найдешевший номер на двох /котедж коштує в них від 400 до 900 грн.

Серед більш дорогих готелів варто виділити:

Вартість 2-місних номерів у них стартує від 1100 грн. Зате є все необхідне для комфортного відпочинку і розваг, і звичайно ж - розкішні басейни під відкритим небом. Якщо є можливість, обов'язково відвідайте Елітний 5-зірковий елітний готель Редиссон Блу в Буковелі і 4-зірковий Рейкарц Карпати в Жденієво.

Основна відмінність цих готелів від інших варіантів розміщення - безпосередня близькість гірськолижного спуску, розкішні криті та сезонні басейни, якісне харчування, бездоганний сервіс, різні розваги для дітей і дорослих, спа-процедури і в цілому елітний відпочинок за порівняно невелику плату.