Санаторії для лікування суглобів

Захворювання:

Населений пункт:

Лікування опорно-рухового апарату в Україні

З віком, або через малорухливий спосіб життя, людина отримає проблеми, пов'язані з опорно-руховим апаратом. Лікарі рекомендують відвідувати санаторії, де надається можливість ефективно лікуватися. В Україні багато варіантів, куди можна з'їздити.

Проблеми опорно-рухового апарату

До таких захворювань відносять артрит, артроз, остеоартроз, остеохондроз, тендовагініт,  остеопороз, переломи, остеомієліт, розтягнення і т.д.

Всі захворювання, незалежно від стадії, потребують лікування.

Санаторії для лікування артрозу і артриту в Україні


Це різні захворювання, але вони описують ураження суглобів. Для лікування необхідний комплекс процедур. Санаторії для лікування артриту, артрозу, а також подагри в обов'язковому порядку включають заняття лікувально фізичної культури (ЛФК), лікувальний масаж, водні процедури, в тому числі басейн, ультразвук, грязелікування, фізіотерапія. У деяких випадках не можна обійтися без медикаментів. Особливо виділяють лікування грязями, адже під час процедури організм насичується вітамінами, мікроелементами та іншими корисними речовинами, які в сукупності знімають запалення, біль і покращують обмінні процеси. В санаторії для лікування ревматоїдного артриту по приїзду лікар оглядає пацієнта і призначає індивідуальне лікування. Такий підхід допомагає по-максимуму вирішити проблему опорно-рухового апарату.

Санаторії лікування кістково-м'язової системи


Санаторії в Україні розташовані в мальовничих місцях. Це допомагає розслабитися, відпочити, що благотворно впливає на одужання. Лікування кістково-м'язової системи полягає в зменшенні гіпертонусу м'язів, скутості і деформації суглобів, підвищення міцності кісток. Для цього необхідні водні процедури, тому необхідно при кожній нагоді відвідувати басейн і займатися водною гімнастикою. Також лікування проводиться за допомогою лікувально фізичної культури, лікувальних грязей, масажу, електрофорезу, пиття мінеральних вод.

Таке захворювання, як ДЦП, лікується на курортах Західної України, де акцент ставлять на біохімічну корекцію хребта, великих суглобів.

Санаторії для лікування ревматизму


Ревматизм має різні форми захворювання, деякі з них стосуються опорно-рухового апарату. Санаторії для лікування ревматизму в Україні надають комплексне лікування, яке в основному складається з наступних процедур:

 • вуглекислі сухі ванни;
 • радонові ванни;
 • магнітотерапія;
 • біоптрон;
 • лікувальна фізкультура і плавання;
 • карбоксітерапіі;
 • діадинамотерапія;
 • мінеральні води;
 • теплогрялікування.

Кожна з процедур ефективно покращує стан. Мінеральні води - це корисне пиття, яке виступає в якості знеболюючого, яке не просто знімає біль, але і запалення. Санаторії забезпечують пацієнтів повноцінним і дієтичним харчуванням. А поліпшити кровообіг можна за допомогою карбоксітерапіі. Такий комплекс лікувальних процедур застосовується і для людей, у яких виявлена ​​хвороба Бехтєрєва, хвороба Пертеса, міозит.

В Україні багато санаторіїв, де можна лікувати захворювання опорно-рухового апарату. Процедури призначає лікар, зважаючи не тільки лікування, але і профілактику. Адже такі проблеми можуть трапитися у багатьох, краще попередити хворобу відразу ж.

 

ДУМКА ЕКСПЕРТА :

Суглоби - це рухові з'єднання між кістками скелета. Кожному з нас добре відомі ліктьовий, колінний, тазостегновий суглоби. Крім них в людському організмі є й інші суглоби наприклад між фалангами пальців, міжхребцеві, нижньощелепний. Загалом всі суглоби можна класифікувати на два типи:


 1. прості - з'єднують дві кістки,
 2. складні - коли в з'єднанні є три або більше кісток,

Загалом захворювання суглобів можна розділити на основні типи - запальні, по медичній класифікації - артрити, і дегенеративні - артрози. По анатомії суглобів найважливішими елементами є - суглобові поверхні, міжсуглобовий диск, синовіальна рідина і сумка яка обволікає суглоб. При патологічних процесах у суглобах під час руху виникають больові, неприємні відчуття, може ускладнюватися рух в суглобі, а при відсутності лікування і знерухомлюватись чрез окостеніння.

Лікування суглобів в Україні

Ефективному лікуванню піддаються запальні захворювання суглобів. Протизапальна терапія разом з ліквідацією причин запалення дають прекрасний ефект при легкому протіканні хвороб. У більш складних випадках, а також при дегенеративних процесах, звичайну лікарняну терапію потрібно доповнювати санаторним лікуванням.

В Україні є достатньо курортів, що пропонують якісне санаторне лікування хвороб суглобів, наприклад:

 • Одеса
 • Хмільник
 • Моршин
 • Трускавець
 • Нижнє Солотвино

На кожному курорті санаторії використовують локальні оздоровчі фактори і лікувальні процедури, які базуються на особливостях цих факторів.

Лікування суглобів в санаторіях України

здоровий спосіб життя

Медичні центри в санаторіях використовують сучасні діагностичні та терапевтичні технології. Крім добре відомих методів лікування, тут активно використовують фізіотерапевтичні технології, масажі, бальнеологію. Завдяки такому комплексному підходу відновлення організму проходить в кілька разів швидше.

Важливими факторами при санаторному лікуванні суглобів є лікувальна фізкультура та теплові процедури. Останні сприяють прискоренню метаболізму в тканинах, що в свою чергу призводить до більш швидкої заміни неповноцінних клітин, новими функциональнми. Ну а лікувальна фізкультура набагато прискорює реабілітаційний процес.

Чому лікування артрозів і артритів в санаторіях ефективне?

Санаторії України для лікування суглобів мають набагато краще технологічне оснащення ніж більшість середньостатистичних лікарень України. Місцеві лікарі - це вузькоспеціалізовані експерти з величезним досвідом використання сучасної медицини і лікувальних мінеральних вод, озокеритолікування, цілющих ванн, термальних джерел. Квінтесенція такого досвіду і сучасної медицини - запорука успіху в лікуванні хвороб сугобів.

Кращі санаторії України з лікування суглобів

У цілому в Україні трохи санаторіїв, які мають у своїй спеціалізації досвід з лікування хвороб суглобів небагато. Всього можна виділити шість кращих санаторіїв для лікування суглобів.

Топ 5 по лікуванню суглобів, Україна:

лікування артрозу та артриту в санаторіях України

 1. Курорт Трускавець добре відомий мінеральними джерелами і лікуванням ниркових хвороб. Але тут є санаторій Молдова, який в Трускавці відомий завдяки відмінному результату в терапії артритів, артрозів і посттравматичної реабілітації суглобів.
 2. В Закарпатті неподалік Ужгорода, всього в 15 кілометрах від обласного центру знаходиться санаторій Термал Стар - тут використовують місцевий мікроклімат і термальні джерела для лікування патологій суглобів. Інший санаторій Закарпаття, де успішно вміють лікувати патології суглобів, Гірська Тиса - в затишному гірському курорті Кваси.
 3. Курорт Хмільник прославився своїми радоновими водами. Тут знаходиться VIP Санаторій Поділля Преміум, в котрому еффекивно використовують радонові ванни для лікування артритів.
 4. І останній з переліку кращих санаторіїв для оздоровлення після хвороб опорно-рухового апарату Любінь Великий, він знаходиться в декількох кілометрах від обласного центру Львівської області.

Ціни на путівки в санаторії з лікування суглобів:

Всі санаторії з лікування суглобів в Україні

Назва санаторію Розташування Ціна Посилання на докладний опис
Любінь Великий Курорт Любінь, Львівська область від 522 грн санаторій Любінь Великий
Молдова Курорт Трускавець від 790 грн санаторій Молдова Трускавець
Поділля Преміум Курорт Хмільник, Вінницька область від 980 грн санаторій Поділля Преміум
Гірська Тиса Кваси, Закарпаття від 585 грн санаторій Гірська Тиса Закарпаття
Жайворонок Берегово, Закарпаття від 700 грн  санаторій Жайворонок Берегово
Трембіта Велятино, Закарпатська область від 785 грн санаторій Трембіта Закарпаття
Золота Горая Ужгород, Закарпаття від 950 грн санаторій Золота Гора
Деренівська Купіль Нижнє Солотвино, Закарпаття від 2300 грн санаторій Деренівська купіль
Термал Стар Нижнє Солотвино, Закарпатська область від 900 грн санаторій Термал Стар
Святий Шарбель Моршин, Львівська область від 1800 грн санаторій Святий Шарбель Моршин
повний пансіон
 • с. Кваси, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Тренажерний зал


  Автостоянка


  Їдальня


  Лікувальне відділення


15 км до м. Рахів

від 724 грн

Обрати номер

все включено
 • м. Виноградів, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Дитяча кімната


  Конференц-зал


55 км до Мукачево

від 880 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Курорт Велятино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Сауна


  Автостоянка


3 км до термальних вод Велятино

від 930 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Довге, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Конференц-зал


  Автостоянка


23 км до м. Іршава

від 940 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


на території термальний басейн

від 1835 грн

Обрати номер

 • с. Солочин, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Сауна


  Тренажерний зал


від 2100 грн

Обрати номер

сніданок включено
 • с. Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


на території термальний басейн

від 2900 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 6000 грн

Обрати номер