Фестиваль бограчу в готелі Косино 2018

Коли настає пора травневих свят закарпатський комплекс «Термальні води Косино» радо запрошує всіх туристів на місцеве кулінарне свято. Він носить статус чемпіонату і проводиться в рамках Міжнародного фестивалю. У цьому році фестиваль бограча в комплексі "Косино" відбудеться 29 квітня

 

 


"Винуватець" свята

Свято присвячене приготуванню бограчу. Так називають густий (майже без води) суп (або гуляш) з м'яса і овочів, в який для ситності і пікантності додається також копчене сало.

Закарпатська кухня запозичила бограч у своїх найближчих географічних сусідів - угорців. Назва страви перекладається як "казанок". В Угорщині його було прийнято готувати на природі. Чемпіонат проходить на території готелю "Іванчо-Бірток" Косино.

В умінні готувати цей суп змагаються команди, що використовують старовинну угорську рецептуру. Кращі кулінари області з'їжджаються на чемпіонат в село Косонь. Переможця визначають члени журі, дегустуючи бограч кожного учасника. Чемпіонів нагороджують призами. Цього року звання кращого кухаря будуть відстоювати 5 команд, котрі здобували перемоги в минулі роки.

Страву готують в казані, занесеному в Книгу рекордів України. За встановлену плату кожен бажаючий може покуштувати цю страву. На святі дотримується традиція подавати гостям фестивалю напій фрич.

 

 

Учасники та програма фестивалю бограчу в комплексі "Термальні води Косино"

 


Тут зможуть добре відпочити діти і дорослі, тому сюди зручно приїжджати всією сім'єю.

На фестивалі можна бути присутнім не тільки в якості глядача, а й в якості учасника. Бажаючим реалізувати цю ідею потрібно зібрати команду, заповнити анкету та надіслати її організаторам заходу.

Це костюмоване дійство, оскільки учасники фестивалю одягнені в національний одяг.

Розважальна програма включає:

  • смачний бограч;
  • змагання команд;
  • Королівські сауни, басейни з термальною водою;
  • аквааеробіка;
  • цікаві конкурси.

Атмосферу веселощів також створюють номери артистів, які виступають на змонтованій під відкритим небом сцені. Гості свята зможуть станцювати запальний чардаш.

 

 

Проживання та релакс в оздоровчому комплексі "Іванчо-Бірток" Косино


Готель "Іванчо Бірток" чекає всіх, хто хоче зупинитися в с. Косонь на період святкування або затриматися тут ще на кілька днів.

В готелі прийнята така класифікація номерів:

  • "Мансарда Романтик" - затишний номер, мансардного типу без балкона
  • "Стандарт" - номер з балконом
  • "Сімейний Стандарт" - 2-рівневий номер для сім'ї з дітьми
  • "Сімейний Люкс" - просторий номер для великої родини
  • "Люкс" - 2-х рівневий номер, для тих, хто цінує комфорт

 


Вартість проживання в готелі "Косино" співвідноситься з часом перебування в готелі. Якщо ви бажаєте зупинитися тут більше, ніж на пару днів, можна скористатися одним з трьох пакетів, які передбачають знижки.

Ціни на проживання в готелі "Косино"

На території готелю доступний безкоштовний Wi-Fi, працює автостоянка.

Готель "Косино" передбачає для туристів харчування в форматі "Повний пансіон" Повноцінний релакс забезпечить вільне відвідування Королівських саун (09:00 - 19:30) та всіх термальних басейнів (6:00 - 24:00).

Дітям можна забезпечити веселе дозвілля, скориставшись послугами аніматора. Для малюків від 2 до 7 років є ігрова кімната.

 

 

 

Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою!

 

Бронювання готелю "Іванчо-Бірток" Косино

 

телефон - 098-808-19-19