Новий рік в Буковелі – захоплюючі враження та незабутнє святкування

В народі говорять: «Як Новий Рік зустрінеш, так і проведеш», - є в цій народній мудрості краплина правди. Новорічна ніч має в собі магічну силу, не дарма щорічно ми намагаємось провести її якомога цікавіше в колі найближчих друзів або сім'ї.


Новорічний відпочинок в Карпатах

новий рік в буковелі

Безперечно святкування нового року є одним із найвеселіших дійств, організації якого більшість з нас надає чимало уваги.
Звісно ж немає нічого веселішого аніж новорічне святкування в Карпатах.
Мальовничі гірські вершини вкриті пухнастою сніговою ковдрою – стануть ідеальним фоном для неймовірних новорічних фотографій. Безперечно, чудовою ідеєю буде гра в сніжки або ж ліплення сніговика в дружній компанії, які ви згадуватимете з друзями через декілька років із теплою посмішкою на обличчях.

Новий рік в Карпатах, який курорт обрати?

В карпатському регіоні туристична сфера розвивається доволі стрімко. Існує чимало курортних поселень, які готові прийняти вас на новорічний відпочинок в горах. Однак є тільки один курорт, позмагатись в якості сервісу, можливостях та інфраструктурі не може ніхто – Буковель. Перлина гірських курортів, яка вивела гірськолижний відпочинок в Україні на міжнародний рівень. Новорічний відпочинок в Буковелі – найкраща ідея для святкування Нового року 2018. Це гарантія захоплюючих вражень, вишуканих фото, європейського комфорту та чудового настрою на цілий рік. Серед різноманіття готелів та приватних садиб у Буковелі обрати найкращих для святкування нового року не так легко.

Які ж готелі Буковелю ми порекомендуємо Вам для новорічної вечірки? Звісно ж, виключно ті, що гарантують Вам незабутні та виключно позитивні враження.
Готель Редісон Блу Буковель – заклад, що гарантує елітний рівень відпочинку. Новорічне дійство тут завжди вишукане та захоплююче. Відпочивальників неодмінно порадують цікавими розвагами, концертною програмою та вишуканими стравами. Приємним бонусом буде безпосередня близькість до витягів та можливість насолодитись катанням на лижах.
VIP Резиденція іще один готель в Буковелі, що гарантує високоякісний відпочинок. Новий рік в Буковелі тут буде незабутньо позитивним та яскравим. Не прогавте момент та забезпечте собі яскраву зустріч 2018 нового року в Буковелі! Зимовий відпочинок в Карпатах – залишиться у вашій пам’яті на усе життя, а курорт Буковель гарантує організацію святкових заходів на найвищому рівні.