SPA Готелі Трускавця – найкращий вибір для відпочинку

Курорт Трускавець набув міжнародної популярності з середини дев’ятнадцятого століття. Сюди на відпочинок прибували вельможі з усіх кутків Європи. Від імператорів Австрійської імперії до президента Фінляндії, членів уряду Польщі, акторів із Франції і т.д.


Родзинкою міста як були, так і залишаються унікальні, цілющі мінеральні джерела. Готельний бізнес в Трускавці стрімко розвивається ще з дня заснування курорту. Відповідно до газетних джерел 1930-39 років курорт Трускавець був популярнішим за Карлові Вари, а останнім це невеличке карпатське містечко ставили в приклад. Готелі Трускавця вирізнялись своєю гостинністю, широким спектром послуг та привабливою вартістю. До цих переваг сьогодні додались також захоплюючі розваги та цікаві екскурсійні програми.

 

Трускавець готелі СПА

Трускавець є бальнеологічним курортом, тут медичні фахівці вміють правильно застосовувати цілющі властивості оздоровчих родовищ для покращення стану здоров’я відпочивальників. Готелі з басейном в Трускавці – чудовий вибір для відпочинку. Адже релаксація біля води допомагає добре розслабитись, а плавання в басейні не тільки знімає напругу з хребетного стовпа, стимулює роботу глибоких м’язів спини та неабияк покращує кровообіг, а ще й позитивно впливає на метаболізм та значно покращує обмін речовин в організмі. Відпочинок в готелі з басейном в Трускавці рекомендований особам із:

  • Порушенням обміну речовин;
  • Ураженням опорно-рухового апарату;
  • Тим хто потребує посттравматичної реабілітації;

Готелі з басейном в Трускавці, як правило мають в своїй структурі медичний центр, або ж фахового медика, який може розписати програму лікування на курорті та надати відповідні рекомендації щодо відпочинку.

СПА Трускавець ціни

СПА Трускавець ціниВартість відвідування СПА-комплексів в Трускавці вартуватиме від 100 грн. за одну годину, плюс доплата за кожну наступну. Така схема відпочинку для любителів SPA-послуг коштуватиме чимало. Тому, прямуючи на відпочинок в Трускавці слід обирати готелі із СПА, адже це дозволить неабияк зекономити та отримати повний спектр послуг. У випадку кепської погоди у Вас завжди буде нагода насолодитись гарячою сауною, релаксаційним масажем, плаванням в басейні.

 

готель свитязь трускавецьСвитязь – затишний готель в центрі Трускавця, що володіє СПА-комплексом та володіє одним із найкращих на курорті співвідношень ціни та якості. Даний заклад відпочинку має чарівний вигляд, привітний персонал, сучасну оздоровчу базу, комфортні номери та усе, що може знадобитись для незабутньої відпустки. Рекомендуємо Вам переглянути готель Свитязь Трускавець ціни та відгуки.