Сиро-винний тур Закарпаттям

ТРИВАЛІСТЬ: 2 дні / 1 ніч

МАРШРУТПалац Шенборна • Мукачево • замок Паланок • Берегово "термальний басейн і дегустація вина" • Нове Селище "сироварня" • Міжгір'я підйом канатно-крісельною дорогою • водоспад Шипіт • Келечин мінеральна вода

ЦІНА: 660 грн.


ВАС ЧЕКАЄ ЗАХОПЛЮЮЧА ПОДОРОЖ. Відвідування замків, дегустація вин та сирів.

Ви познайомитеся з гостинним та загадковим Закарпаттям.

ОПИС ТУРУ:  Один з найбільш західних регіонів України захований за могутнім високогірним хребтом Карпат відкрили для себе далеко не всі мандрівники. Хто хоча б раз тут побував, обов'язково повернеться. Існує безліч різних пропозицій на тури в Закарпатті, але найпривабливішим вважається сиро-винний тур, що дозволяє поєднати корисне з приємним.

ПАМ'ЯТКИ: 

замки (Замок графів Шенборнів-Бухгаймів, Мукачівський замок Паланок)

палаци (Мукачево - Білий палац)
місця Сили (Водоспад Шипіт)
заповідники (Синевір)
чудеса України (Міжгірський перевал)
церкви (Пилипець. Церква Різдва Богородиці 1762 р.)
водоспади - джерела (Пилипець. Водоспад Шипіт)
гори (Гора Гимба, Боржавська полонина)

1-ий день: виїзд зі Львова 08:00

Розпочнеться Ваша подорож з одного з найкрасивіших палаців на Закарпатті, в минулому власності графа Шенборна,

а сьогодні санаторію Карпати. Оточений палац витонченим парком, а навколо витає міфічна середньовічна атмосфера і відчувається елітне походження цієї будівлі.

Наступний пункт нашого шляху - місце, наживше слави нескореної фортеці - замок Паланок. Багато завойовників намагалися його захопити, але стіни витримали, зберігши величну історію, витончену архітектуру і безліч історій, пов'язаних з життям всередині замку.

Наповнені враженнями ми подорожуємо у одну зі столиць закарпатського виноробства, а також обдарований природними цілющими, термальними джерелами містечко Берегове. Саме тут Ви скуштуєте витончені вина різних сортів і розслабитеся в гарячих водах з джерел. У Берегово нас чекає нічліг.

2-ий день:

На наступний день нашої подорожі в селищі Нове Село нас чекає сироварня, де можна насолодитися смаком справжнього натурального сиру.

Продовжуючи наш тур Закарпаттям ми з Вами відвідаємо Міжгір'я, високогірне поселення в Карпатах, де піднімемося на вершину, щоб пообідати, насолоджуючись фантастичним пейзажем.

Водопад Шипот, подорожуючи по Закарпаттю відвідати варто обов'язково, оповитий міфічними легендами, він приваблює своєю міццю і красою.

Відомо, що Закарпаття регіон з безліччю мінеральних джерел, тому, ми не втрачаємо можливість спробувати місцеві цілющі води і відвідаємо селище Келечин. Тут знаходиться гідрологічна пам'ятка природи - мінеральне джерело 226 з назвою Келечинський Квас.

Тури в Закарпатті захоплююча можливість урізноманітнити своє життя, цікаво провести вікенд і прекрасно відпочити, отримуючи виключно позитивні емоції від подорожі.

Повернення до Львова 23:00

У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об'єктах, страхування на час подорожі.

У вартість невключено: і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об'єкти та дегустації.

Вартість вхідних квитків в туристичні об'єкти, дегустацій сиру і вина - Палац Шенборна: загальний - 10 грн., Школярі - 7 грн.; - Мукачівський замок: загальний і студентський - 15 грн., Школярі - 5 грн .; Новий термальний басейн "Жайворонок" в Берегово: загальний - 120 грн. з орендою шафки, діти від 100 до 140 см. - 60 грн., діти до 100 см. - безкоштовно; Дегустація вин: 45 грн., Екскурсія без споживання вина - 25 грн.; - Дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний - 50 грн., Школярі - 30 грн .; Водопад Шипот: загальний - 10 грн., Діти до 10 р. - Безкоштовно; Оленяча ферма - загальний, пенсійний та студентський - 20 грн, школярі - 10 грн .; Міжгір'я - підйом канатно-крісельної дорогою на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний - 40 грн., Діти до 12 років - 35 грн.