Санаторії Закарпаття з термальними водами

Захворювання:

Населений пункт:

Використовувати лікувальні властивості термальних вод почали ще в Римській імперії, адже ці води допомагають у лікуванні та попередженні хвороб. 

В Україні найбільша кількість термальних вод та басейнів зосереджена в Західній Україні, а саме в Закарпатті. Їх там налічується понад 50. Найпопулярнішими місцями для купання є Берегове, Косино, Мукачево, Велятино та Довге. 

Кожне джерело призначене для зміцнення імунітету, лікування артриту, ревматизму, зміцнення опорно - рухової та нервової систем, а також хвороб шкіри та ожиріння.   

Термальні води Закарпаття  мають температуру від 30° до 80°.

Для того, щоб кожна людина змогла підібрати санаторій, який потрібен саме їй, поглянемо їх по черзі. 

Санаторії в м. Берегово

Оздоровчий комплекс “Жайворонок “ та навчально – спортивна база “Закарпаття “ – це сучасні та комфортні комплекси для відпочинку та лікування. Для гостей включено великий спектр послуг, а саме :

 • соляна кімната ;
 • термальні басейни ;
 • джакузі ;
 • СПА – комплекси ;
 • лазня ;
 • готель ;
 • ресторан. 

Басейни наповнюються  водою з глибини 1150 метрів. Склад води багатий на солі та йод, які дуже корисні для організму. Температура води відкритих басейнів ніколи не опускається нижче, ніж 32°.Санаторії з термальними водами в с. Косино

Курорт в Косино заслужено можна назвати найкращим курортом в Україні. У цій місцевості цілюща свердловина була відкрита у 1980-х роках несподівано, бо геологи там шукали нафту. Її глибина – 1200 метрів, а корисні мікроелементи можна перераховувати вічність: калій, кальцій, хром, залізо, магній і ще безліч корисних речовин. Температура води в термальних басейнах сягає 34°-38°.


Спортивно-оздоровчий комплекс в м. Мукачево 

Виявляється, туристи їдуть в Мукачево не тільки, щоб подивитися на стародавні архітектурні пам’ятки, а й щоб поніжитися у термальному басейні. На відміну від інших басейнів, вода тут гаряча, що допомагає при застудах, ефективно впливає на роботу ендокринної та нервової систем.  Басейн розташований у зоні парку біля річки Литориця, що додатково дає зможу ще й насолодитися дивовижними пейзажами.Теплі води в с. Велятино

Цей курорт поєднав у собі цікаве дозвілля та лікування.  Він користується попитом не тільки серед українців, а й туристів з-за кордону.  Глибина свердловини - майже 1 кілометр, температура води від 40° до 60°, а вже перед використанням її зазвичай охолоджують до комфортної людському організму – 34° - 38.

Комплекс “Теплі води “ має лікувальні ванни із термальної, борної та бромно-натрієво-хлоридної води з джерела Велятино.Санаторії з термальними водами в с. Довге

Тут розташоване найбільше родовище з термальних метаново-йодо-бромних вод, аналогів якому в Україні немає. 

Відмінно рисою від інших термальних ванн є те, що в даному санаторії для водних процедур використовують широкий вибір цілющих та лікувальних трав : ванни з розмарином,  польовими травами, мелісою, винне джакузі та СПА – ванни.

Вода надходить з глибини 961 метр,  а температура сягає 39°. Такі ванни сприяють лікуванню хвороб серцево – судинної та нервової систем та опорно – рухового апарату. 

Санаторії з термальними водами оздоровлюють організм в цілому та наповнюють корисними елементами та мінералами : 

 • кальцієм – для сили кісток ;
 • міддю – для зупинення запальних процесів в організмі;
 • магнієм – для нормалізації нервової системи та синтезу білків ;
 • залізом – для транспортування кисню в організмі ;
 • цинком – для збільшення кількості вітаміну Е, що добре впливає на стан шкіри, нігтів, волосся;
 • калієм – для покращення роботи серця ;
 • селеном – для щитовидної залози ;
 • хромом – для нормалізації рівня цукру в крові. 

Лікарі рекомендують перебувати у воді мінімум 3 рази на день по 15-20 хвилин. 

Санаторії з термальними басейнами призначені не тільки для хворих людей, а й для тих, хто хоче просто відпочити : тут можна відвідувати екскурсії, розважальні центри та спортивні майданчики.  Широкий вибір варіантів відпочинку та оздоровлюючих процедур – це те, що робить санаторії Закарпаття цікавими і привабливими для всіх.

Санаторії Закарпаття – це зручні та сучасні готельні комплекси за доступними цінами.  Вартість путівки коливається в залежності від потрібних процедур, харчування, комфортабельності проживання, а також від сезону – у міжсезоння ціна є нижчою. Рівень обслуговування тут подібний до європейського, працює тільки досвідчений та кваліфікований персонал.

 

Що взяти з собою на відпочинок? 

 

На курортах Закарпаття у нагоді вам стане :

 • паспорт (якщо їдете з дітьми, то візьміть свідоцтво про народження);
 • медичні документи (якщо з дітьми, то треба довідки про стан їх здоров’я );
 • для купання знадобляться купальники, взуття для басейну;
 • для активних прогулянок – одяг та зручне взуття. Якщо ви їдете на гірськолижний курорт, то вам стане в нагоді гірськолижниий костюм та екіпіровка. 

 

все включено
 • с. Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


на території термальний басейн

від 1835 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 6000 грн

Обрати номер