Санаторії для схуднення

Захворювання:

Населений пункт:

Багато людей сильно переживають з приводу своєї зовнішності. Найбільше, це пов'язано з надмірною вагою. Якщо одні схильні перебільшувати ситуацію, то інші дійсно потребують допомоги. У разі якщо проблема зайвої ваги переходить в ожиріння, це загрожує серйозними ускладненнями.

Самостійне лікування хвороби часом може затягнутися надовго і супроводжуватися виснажливими дієтами, посиленими фізичними навантаженнями, прийомами медичних препаратів і засобів нетрадиційної медицини, які сприяють зниженню ваги. Але найчастіше такий метод схуднення коштує дорого, а результат якщо і є, то не тривалий.

Лікування ожиріння в санаторії для схуднення

Основна причина ожиріння - це порушення обміну речовин і збої в роботі системи травлення. Явними ознаками ожиріння можуть бути: розпливчастість фігури, задишка, посилене серцебиття, захворювання печінки, шлунково-кишкового тракту та інше.

Вирішивши попрощатися із зайвими кілограмами без шкоди здоров'ю, краще це робити на курортах з мінеральними водами. На території України є достатня кількість санаторіїв для схуднення. Кращі серед них: «Моршин», «Трускавець», «Шаян», «Сонячне Закарпаття», «Косино», «ДіАнна» та інші лікувально-оздоровчі заклади.

У санаторіях для лікування ожиріння практикуються сучасні методики корекції ваги і відновлення здоров'я в цілому. Робота побудована в певній послідовності, де кожен етап спрямований на корекцію фігури, приведення в норму маси тіла. В результаті такого лікування поліпшується загальне самопочуття, нормалізується робота нервової системи, відновлюється функція шлунково-кишкового тракту.

Методи лікування надмірної ваги, що застосовуються в санаторіях

Люди, які віддають перевагу санаторіям для схуднення в Україні проходять ретельне обстеження (кардіограма, УЗД, аналізи), консультації профільних фахівців (терапевта, дієтолога і психотерапевта) з визначенням індивідуальної програми лікування призначенням комплексу процедур, фізичних вправ і складанням дієти.

Для зниження ваги використовуються різні види терапії, зокрема:

 • Підводний душ-масаж - сприяє поліпшенню кровообігу, розщеплення жирової тканини, усунення з організму зайвої лімфи.

 • Промивання кишечника мінеральною водою - допомагає позбутися від шлаків і токсинів, нормалізувати обмінні процеси в організмі.

 • Обгортання (грязями, медом екстрактом водоростей) - покращує структуру шкіри, зменшує прояви целюліту.

 • Лікувальна фізкультура - підвищує тонус, покращує кровообіг, відновлює роботу серцево-судинної системи, сприяє зниженню ваги, нормалізує загальний психічний стан.

 • Детокс-програма - ефективний метод очищення кишечника.

 • Прийом мінеральної води - налагоджує роботу системи травлення, наповнює здоров'ям, омолоджує, допомагає знизити вагу і придбати здоровий колір обличчя.

 • Психотерапія - є дієвим методом, в разі якщо зайва вага - це причина стресу, невпевненості, залежностей. Фахівець допоможе розібратися з проблемами і дасть слушні поради щодо подальшого лікування.

Крім виконання програм схуднення, пацієнти гуляють, відвідують екскурсії, слухають спів птахів, звучання гірських річок. Прогулянки, підйом в гори і відвідини замків - все це позитивно впливає на здоров'я.

Ефективність зниження ваги в санаторії

Комплексний підхід до вирішення проблеми дозволяє привести в норму роботу внутрішніх органів, нормалізувати масу тіла, підвищити емоційну і фізичну активність.

Залежно від поставлених цілей в санаторії для схуднення можливо знизити вагу від п'яти до десяти кілограмів. Після закінчення лікування у пацієнтів підтягується шкіра, очищається особа, зникають синці під очима, з'являється легкість і впевненість у собі. Поєднуйте приємне з корисним! Відпочивайте в санаторії і позбавляйтеся від зайвої ваги!

 

повний пансіон
 • с. Кваси, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Тренажерний зал


  Автостоянка


  Їдальня


  Лікувальне відділення


15 км до м. Рахів

від 724 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Карпати, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Сауна


  Конференц-зал


10 км до м. Мукачево

від 765 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


на території термальний басейн

від 1835 грн

Обрати номер