Санаторії для лікування ШКТ (шлунково-кишечного тракту)

Захворювання:

Населений пункт:

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ) - тривалий і трудомісткий процес. Значиму роль в ньому відіграє правильний режим харчування, повноцінний сон, відсутність шкідливих звичок, зниження загального рівня стресу. Існують різні методики лікування шлунково-кишкового тракту: медикаментозне, оперативне та санаторно-курортне. Одним із дієвих, особливо на початкових етапах захворювання, вважається оздоровлення в санаторіях для лікування гастриту в Україні.

Завдяки комплексному підходу лікування захворювань шлунково-кишкового тракту в санаторіях з кожним роком стрімко набирає обертів. А головне в тому, що курсовий прийом цілющих мінеральних вод благотворно впливає не тільки на травну систему, а й на роботу всіх систем організму, а ефект від такого лікування залишається надовго.

Основні причини захворювань шлунково-кишкового тракту


З необхідністю лікування захворювань травної системи людина стикається в силу багатьох причин, в тому числі:

 • часті стреси, нервові зриви,
 • спадковість,
 • перевтома,
 • вживання продуктів поганої якості,
 • зловживання фастфудами та інше.

Порушення і збої в роботі шлунково-кишкового тракту проявляються: вагою в животі, діареєю, запором, хворобливими відчуттями в області живота, нудотою, печією. Такими симптомами нехтувати ні в якому разі не можна. Необхідно пройти діагностику і попрямувати на лікування в профільний санаторій.

Показання для лікування в санаторії


У санаторіях для лікування шлунково-кишкового тракту в Україні показано оздоровлення при таких захворюваннях як: панкреатит, гастрит, коліт, виразка дванадцятипалої кишки, дуоденіт, порушення функцій кишечника та інші.

Також в санаторіях для лікування кишечника пацієнти проходять реабілітацію, відновлюють здоров'я в післяопераційний період. Єдине, потрібно враховувати: те, що не можна проводити санаторне лікування в гострий період захворювання.

Санаторно-курортне лікування показано в будь-якому віці, в тому числі і дитячому. Курс лікування становить мінімум 2-3 тижні. За цей час нормалізується моторна і секреторна функції шлунка, жовчовивідних шляхів, відновлюється обмін речовин, очищається організм, відновлюється функція кишечника.

Як проводиться лікування


У санаторіях для лікування шлунку, як правило, проводяться такі процедури:

 • Прийом мінеральної води - сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові, нормалізує кислотність і секрецію шлункового соку, усуває спазми і болі в кишечнику.
 • Очищення кишечника мінеральною водою (гідроколонотерапія) - оздоровлює організм, зміцнює імунітет, позбавляє від токсичних речовин.
 • Апаратна фізіотерапія - передбачає комплексне лікування з використанням ультразвуку, магнітного поля, електроструму.
 • Гідротерапевтичні процедури - гідромасаж та інше.
 • Фітотерапія - лікування настоянками з цілющих трав зібраних на Закарпатті.
 • Дієта в санаторіях для лікування виразки - займає особливе місце. Лікар підбирає харчування відповідно до особливостей захворювання пацієнта.

Також при призначенні певної процедури враховуються: вік і стать хворого, фізіологічні дані, ступінь складності захворювання, психологічний стан пацієнта.

Кожен санаторій практикує свої методики, але в будь-якому випадку всі вони йдуть тільки на користь людям страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Серед усіх санаторіїв, які працюють в цьому напрямку, на особливу увагу заслуговують здравниці в Трускавці, Східниці, Моршині, Хмільнику. Упорядкований режим дня і процедури, організовані в кожному з них, сприяють швидкому відновленню організму.

все включено
 • с. Карпати, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Сауна


  Конференц-зал


10 км до м. Мукачево

від 765 грн

Обрати номер

все включено
 • м. Виноградів, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Дитяча кімната


  Конференц-зал


55 км до Мукачево

від 880 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Курорт Велятино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Сауна


  Автостоянка


3 км до термальних вод Велятино

від 930 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Довге, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Конференц-зал


  Автостоянка


23 км до м. Іршава

від 940 грн

Обрати номер

 • с. Солочин, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Сауна


  Тренажерний зал


від 2100 грн

Обрати номер