Санаторії для лікування печінки та жовчного міхура

Захворювання:

Населений пункт:

Печінка - унікальний орган, який відповідає за виконання важливих функцій в організмі людини. В першу чергу, очищає кров від токсичних речовин і шлаків, бере участь в процесі травлення, кровотворення, регулює вуглеводний, білковий і жировий обмін, нейтралізує продукти розпаду алкоголю і хімічних речовин, що надходять в організм з лікарськими препаратами.

Без печінки життя людини неможливе. Саме тому навіть незначне порушення функцій цього органу відразу відбивається на загальному самопочутті. Гострі інтоксикації, хронічні захворювання печінки істотно знижують якість життя і вимагають невідкладного лікування.

Показання для лікування печінки в санаторіях


Одним з дієвих методів лікування захворювань печінки та жовчного міхура, крім медикаментозного, вважається санаторне лікування. Багато санаторіїв спеціалізуються на лікуванні захворювань печінки, крім того, вони допомагають істотно оздоровити організм в цілому. Пройшовши курс лікування в санаторії можна не тільки позбутися від хронічних захворювань, але і поліпшити самопочуття, набратися енергії та життєвих сил.

Показання для лікування в санаторії

 • хронічні холецистити,
 • функціональні захворювання жовчних шляхів і жовчного міхура,
 • хронічні гепатити,
 • холангіти,
 • дискінезії жовчних шляхів і міхура.

Вибираючи санаторії для лікування печінки в Україні, слід віддати перевагу здравницям: «Східниця», «Моршин», «Хмільник», «Лісова Пісня», «Шале Грааль», «Перлина Прикарпаття», «Карпати».

Лікування захворювань печінки і жовчного міхура в умовах санаторію


В якій послідовності відбувається лікування і оздоровлення в санаторіях України? Для початку пацієнтові пропонують пройти комплексне діагностичне обстеження. Далі, за результатами аналізів для кожного хворого в індивідуальному порядку складається програма оздоровлення, з включенням необхідного комплексу процедур.

Для лікування жовчнокам'яної хвороби в санаторіях, відповідного профілю, пропонують наступні послуги:

 • Гальвано - грязьові процедури - дія процедури направлено на усунення запального процесу, нормалізацію обмінних процесів організму і відновлення клітин печінки.
 • Магнітолазерна терапія - сприяє підвищенню імунітету, нормалізує білковий, вуглеводний, ліпідний та енергетичний обміни, відновлює функції печінки і запобігає розвитку запальних процесів.
 • Лікувальні хвойні, перлинні і шалфейні ванни, вихрові і циркулярні душі - розслаблюють, тонізують, нормалізують кровообіг.
 • Прийом цілющої мінеральної води - знімає больові відчуття при запаленні печінки, запобігає застою жовчі, делікатно вимиває з жовчного міхура слиз, патогенні речовини, токсини, підсилює рух жовчі по протоках, перешкоджає утворенню каменів в жовчному міхурі і покращує функціональні можливості печінки.
 • Збалансоване лікувальне харчування-розробляється з урахуванням особливостей захворювання пацієнта і є одним зі складових успішного лікування жовчного міхура в санаторії. У меню завжди присутні екологічно чисті продукти, свіжі фрукти і овочі, різноманітні смачні дієтичні страви.
 • Лікувальна фізкультура - в санаторіях працюють інструктори, які завжди приходять на допомогу і розробляють індивідуальні курси лікувальної фізкультури.
 • Організація дозвілля - пацієнтів чекає активний відпочинок, прогулянки на свіжому повітрі, насичені програми екскурсій, спортивні заходи.

Вплив клімату на лікування в санаторіях


М'який клімат Закарпаття, чисте повітря, напоєне ароматами квітучих трав, цілюща сила джерел і грязей, насичених корисними мінералами - мають важливе значення для відновлення похитнувшогося здоров'я, а співробітники санаторного комплексу зроблять все, що від них залежить, щоб пацієнт знову отримав радість від життя.

все включено
 • с. Курорт Велятино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Сауна


  Автостоянка


3 км до термальних вод Велятино

від 930 грн

Обрати номер

 • с. Солочин, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Сауна


  Тренажерний зал


від 2100 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 6000 грн

Обрати номер