Лікування ревматизму в Україні

Захворювання:

Населений пункт:

Захворювання, пов'язані з суглобами з кожним роком набирають все більших обертів. Ця недуга не щадить ні людей похилого віку, ні молодих, ні дітей. Згідно з даними статистики, кожен четвертий житель України в силу різних причин страждає від болю в суглобах.

Основні причини захворювань суглобів

 Серед основних причин, за якими виникають суглобові болі, виділяють:

 • важкі інфекції,

 • травми,

 • ендокринні захворювання,

 • порушення кровообігу,

 • малорухливий спосіб життя,

 • ожиріння

 • спадковість.

І навіть незважаючи на те, що медицина не стоїть на місці, лікування захворювань опорно-рухового апарату часом затягується надовго. Що ж робити, коли немає сили терпіти сильний біль в суглобах? Оптимальний вихід - відправитися на санаторно-курортне лікування.

Показання до лікування в санаторії: дискові грижі, ревматизм, артрит, поліартрит, артроз, порушення функції суглобів, сколіоз, остеохондроз, стану після операції на суглобах і інші.

Ефективність лікування суглобів в санаторії

Технологічне оснащення санаторіїв для лікування суглобів в Україні краще, ніж у багатьох лікарнях. Надають медичну допомогу і проводять реабілітацію вузькопрофільні фахівці, які мають великий досвід використання в лікуванні сучасних технологій. Сукупність такого досвіду, а також позитивний вплив на організм мінеральних, термальних вод і оздоровчих процедур - це і є шлях до успіху в лікуванні хвороб суглобів.

До переліку найкращих санаторіїв України, які спеціалізуються на лікуванні суглобів, увійшли санаторії Закарпаття: «Золота гора», «Трембіта», «Алмаз», «Дніпро-Бескид», «Шахтар», «Кришталевий Палац», «Молдова», « Термал Стар ». Вибираючи санаторії для лікування суглобів, важливо звертати увагу на перелік послуг, комфортність номерів, інфраструктуру установи.

Як проходить лікування суглобів в санаторії

Процедури в санаторії по лікуванню грижі хребта, колінних суглобів та інших захворювань призначаються в індивідуальному порядку кожному пацієнту після детального діагностичного обстеження та консультації профільним фахівцем.

Основні процедури, які призначаються в санаторіях:

 • Лікувальна гімнастика - правильно підібрані вправи допомагають зміцнити м'язи, усунути скутість, полегшити процес ходьби.

 • Масаж - дієвий метод повернення життя суглобам. Лікар вибирає правильну техніку масажу в залежності від діагнозу пацієнта. Масаж дозволяє впливати на активні точки з певною послідовністю. Покращує кровообіг, розігріває м'язи, усуває їх скутість.

 • Голковколювання - завдяки впливу на біологічно активні точки повертається рухливість в суглобах, зменшуються больові відчуття, покращується кровопостачання тканин м'язів.

 • Аквагімнастика - сприяє зміцненню м'язів.

 • Термальні ванни - знімають біль і запалення, розслаблюють м'язи і суглоби.

 • Електрофорез з гідрокортизоном - дозволяє знизити больовий синдром, зменшує тривалість лікування, прискорює одужання.

Крім того, в основу кожного лікувального комплексу закладено позитивний вплив на організм термальних, і мінеральних вод, за унікальними властивостями яких немає аналогів у всьому світі. Більшість санаторіїв на своїй території мають басейни з мінеральними й термальними водами, які надають не тільки знеболюючий, але і протизапальний ефект як на суглоби, так і на роботу всіх систем організму.

Програма оздоровлення в санаторії для лікування суглобів в середньому розрахована на 10 -14 днів. Крім того, практично всі здравниці працюють цілий рік. Завдяки чому надана можливість оздоровлення в санаторії в будь-який зручний для користувача час.

 
все включено
 • м. Виноградів, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Дитяча кімната


  Конференц-зал


55 км до Мукачево

від 880 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Курорт Велятино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Сауна


  Автостоянка


3 км до термальних вод Велятино

від 930 грн

Обрати номер

 • с. Солочин, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Сауна


  Тренажерний зал


від 2100 грн

Обрати номер