Санаторії для лікування нирок

Захворювання:

Населений пункт:

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів з кожним роком стрімко набирають обертів. Найчастіше дана недуга вражає представників жіночої статі, що пояснюється фізіологічними особливостями організму. Рідше від подібних захворювань страждають чоловіки і діти.

Існує безліч причин, які викликають порушення функції сечовидільної системи, серед них вірусні та бактеріальні інфекції, переохолодження, часті стреси і втому, різкі перепади температур, проте ефективних методів лікування не так багато. Найдієвішим методом лікування нирок і сечокам'яної хвороби в усі часи вважалося вживання мінеральних вод.

Показання для санаторного лікування нирок


Природні умови до нинішньої пори вважаються ефективним і дієвим способом лікування багатьох хвороб. Іноді буває, що розчарувавшись в медикаментозному лікуванні, люди віддають перевагу санаторіям для лікування нирок.

Показаннями до санаторно-курортного лікування є:

 • стан після видалення ниркових каменів за допомогою операції, або після апаратного видалення;
 • хронічний пієлонефрит;
 • цистит;
 • хронічний простатит.

Особливо ефективним лікування в санаторії вважається для пацієнтів при нирковій недостатності.

Особливості санаторіїв урологічного профілю


Санаторії урологічного профілю, розташовані на території України, щорічно беруть на оздоровлення кілька тисяч пацієнтів з нирковими захворюваннями різної складності. Комплекс ефективних реабілітаційних процедур сприяє відновленню організму, підвищенню імунітету і стабільній роботі органів сечовидільної системи

Перебуваючи два тижні на оздоровленні в санаторії, можна досягти кращого результату, ніж при тривалому лікуванні вдома. І секрет не тільки в комплексному підході і застосуванні сучасних методик лікування. Тут задіяна цілюща природна сили: вода з підземних джерел, свіже гірське повітря, сприятливий клімат, віддаленість від міського шуму. Природний фактор відіграє визначальну роль в лікуванні хвороб сечовивідних шляхів в санаторіях, тому основними методами лікування є: інгаляції, аромотерапія, мінеральні ванни, грязьові процедури.

У здравницях здійснюється індивідуальний підхід до кожного пацієнта, дієта підбирається індивідуально з урахуванням специфіки захворювань.

Лікувальна фізкультура і прогулянки на свіжому повітрі також сприяють швидкому одужанню хворих. Крім того, в санаторіях можна отримати лікувально-оздоровчі процедури, в тому числі:

 • різнопланові масажі;
 • вібраційна, магнітна, лазерна, вакуумна терапія
 • гідроозонотерапія та інші.

Значиму роль в лікуванні ниркових захворювань займає прийом чистої, джерельної води карпатського родовища. Ці води створила сама природа, тому їх склад повністю натуральний без будь-яких хімічних і синтетичних домішок. У ньому корисні для організму цілющі речовини, які і забезпечують позитивний і тривалий ефект від лікування. Джерельну воду не фасують в пляшки, її люди споживають прямо з бювету. Саме такою вона вважається найбільш корисною.

У якому санаторії лікують нирки


Найбільш відомі санаторії в Україні для лікування захворювань нирок знаходяться в Миргороді, Моршині, Трускавці, Закарпатті. Як правило, в них пропонуються наступні послуги:

 • професійний медичний догляд,
 • якісне обслуговування,
 • збалансоване харчування,
 • приємне і корисне проведення часу.

Якщо вам потрібен санаторій в Україні для лікування нирок - оптимальний вибір це закарпатські оздоровниці. Тут ви отримаєте все, необхідне для повноцінного лікування і відпочинку. Ціни на путівки в ці здравниці доступні людям з будь-яким бюджетом.

все включено
 • с. Довге, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Конференц-зал


  Автостоянка


23 км до м. Іршава

від 940 грн

Обрати номер

сніданок включено
 • с. Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


на території термальний басейн

від 2900 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 6000 грн

Обрати номер