Санаторії для лікування хребта

Захворювання:

Населений пункт:

Болі в спині часто не залишаються просто болями і, якщо не звертати на це уваги, переростають в більш складні захворювання, лікувати які доводиться в спеціалізованих клініках і санаторіях для лікування хребта.

 

Розповсюджені захворювання

Хвороби, пов'язані з хребтом, можуть проявитися в будь-якому віці і при будь-яких обставинах. Звичайно ж, в групу ризику потрапляють люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, проте життя в русі - не гарантія здорової спини. Багато спортсменів (як початківці, так і ті, хто вже займаються своїм видом спорту не перший рік) стикаються з безліччю проблем, в основному пов'язаних з перевтомою. Одними з найпоширеніших «хребетних» хвороб є:

 • остеохондроз;

 • травми, отримані при заняттях спортом;

 • сколіоз;

 • грижа.

Щоб позбутися від проблеми, необхідно звернутися до лікаря, а після - в один із санаторіїв для лікування хребта і суглобів.

 

Користь лікування в санаторіях

Оздоровчі центри мають безперечною перевагою, адже поєднують в собі лікувальний центр і наявність апаратів для фізіотерапії. Проживання на території санаторію дозволяє відпочити і просто отримувати задоволення від лікування, не замислюючись про інші проблеми. Також, в програмі кожного пацієнта присутні не тільки основні маніпуляції, спрямовані на хворобу, а й додаткові процедури для поліпшення здоров'я. Як відомо, на кожен недуг впливає безліч факторів і додаткові пункти допомагають впоратися з хворобою хребта швидше.

Для того, щоб якісно усунути деякі хвороби хребта, санаторії для лікування спини активно використовують додаткові фізичні навантаження в формі лікувальної фізичної культури. Існують як комплекси для загального відновлення, так і комплекси, розроблені спеціально для тієї чи іншої хвороби.

 

Хвороби які «помолодшали»

Особливо корисно в спеціалізованому центрі для людей, які страждають від остеохондрозу та сколіозу. Лікарі в один голос заявляють про те, що обидві хвороби останнім часом все частіше зустрічаються у досить молодих людей. Щоб впоратися з недугою, варто звернутися за комплексним лікуванням. Саме це і можна отримати в санаторії для лікування сколіозу в Україні, а також інших санаторіях. Спеціальні процедури дозволяють зменшити прояви хвороби, а додаткові навантаження відмінно допоможуть усунути біль. На жаль, пов'язані з хребтом травми і недуги не проходять занадто швидко, тому навіть після інтенсивного курсу варто продовжувати дотримуватися тієї ж рутини, що і в санаторії для лікування остеохондрозу або інших оздоровчих центрах.

Також, лікарі радять скористатися путівкою до санаторію на Закарпатті спортсменам, які постраждали на тренуваннях або змаганнях. Навіть невеликі травми в майбутньому можуть негативно позначитися на спортивній кар'єрі, тому до лікування потрібно вдатися негайно. Процедури в такому випадку будуть сконцентровані на більш глибоких проблемах, а лікувальна фізкультура - більш щадить, щоб задіяти травмовану зону, але в той же час зробити це досить м'яко.

Проблеми з хребтом є тривожним знаком. В такому випадку санаторій в Україні буде оптимальним рішенням. За допомогою правильного підходу професіоналів, ви отримаєте дієві рекомендації, які ви зможете виконувати не тільки перебуваючи в оздоровчому центрі, але і вдома, після реабілітаційного періоду. Здорова спина - запорука здорових рухів. Санаторій допоможе позбутися від проблем, однак важливо підтримувати цей стан і після перебування в лікувальному центрі. Завжди прислухайтеся до рекомендацій і вибирайте тільки кращий санаторій, який підійде і сподобається саме вам.

 

повний пансіон
 • с. Кваси, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Тренажерний зал


  Автостоянка


  Їдальня


  Лікувальне відділення


15 км до м. Рахів

від 724 грн

Обрати номер

все включено
 • м. Виноградів, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Дитяча кімната


  Конференц-зал


55 км до Мукачево

від 880 грн

Обрати номер

сніданок включено
 • с. Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


на території термальний басейн

від 2900 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 5400 грн

Обрати номер