Санаторії для лікування хребта

Захворювання:

Населений пункт:

Болі в спині часто не залишаються просто болями і, якщо не звертати на це уваги, переростають в більш складні захворювання, лікувати які доводиться в спеціалізованих клініках і санаторіях для лікування хребта.

 

Розповсюджені захворювання

Хвороби, пов'язані з хребтом, можуть проявитися в будь-якому віці і при будь-яких обставинах. Звичайно ж, в групу ризику потрапляють люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, проте життя в русі - не гарантія здорової спини. Багато спортсменів (як початківці, так і ті, хто вже займаються своїм видом спорту не перший рік) стикаються з безліччю проблем, в основному пов'язаних з перевтомою. Одними з найпоширеніших «хребетних» хвороб є:

 • остеохондроз;

 • травми, отримані при заняттях спортом;

 • сколіоз;

 • грижа.

Щоб позбутися від проблеми, необхідно звернутися до лікаря, а після - в один із санаторіїв для лікування хребта і суглобів.

 

Користь лікування в санаторіях

Оздоровчі центри мають безперечною перевагою, адже поєднують в собі лікувальний центр і наявність апаратів для фізіотерапії. Проживання на території санаторію дозволяє відпочити і просто отримувати задоволення від лікування, не замислюючись про інші проблеми. Також, в програмі кожного пацієнта присутні не тільки основні маніпуляції, спрямовані на хворобу, а й додаткові процедури для поліпшення здоров'я. Як відомо, на кожен недуг впливає безліч факторів і додаткові пункти допомагають впоратися з хворобою хребта швидше.

Для того, щоб якісно усунути деякі хвороби хребта, санаторії для лікування спини активно використовують додаткові фізичні навантаження в формі лікувальної фізичної культури. Існують як комплекси для загального відновлення, так і комплекси, розроблені спеціально для тієї чи іншої хвороби.

 

Хвороби які «помолодшали»

Особливо корисно в спеціалізованому центрі для людей, які страждають від остеохондрозу та сколіозу. Лікарі в один голос заявляють про те, що обидві хвороби останнім часом все частіше зустрічаються у досить молодих людей. Щоб впоратися з недугою, варто звернутися за комплексним лікуванням. Саме це і можна отримати в санаторії для лікування сколіозу в Україні, а також інших санаторіях. Спеціальні процедури дозволяють зменшити прояви хвороби, а додаткові навантаження відмінно допоможуть усунути біль. На жаль, пов'язані з хребтом травми і недуги не проходять занадто швидко, тому навіть після інтенсивного курсу варто продовжувати дотримуватися тієї ж рутини, що і в санаторії для лікування остеохондрозу або інших оздоровчих центрах.

Також, лікарі радять скористатися путівкою до санаторію на Закарпатті спортсменам, які постраждали на тренуваннях або змаганнях. Навіть невеликі травми в майбутньому можуть негативно позначитися на спортивній кар'єрі, тому до лікування потрібно вдатися негайно. Процедури в такому випадку будуть сконцентровані на більш глибоких проблемах, а лікувальна фізкультура - більш щадить, щоб задіяти травмовану зону, але в той же час зробити це досить м'яко.

Проблеми з хребтом є тривожним знаком. В такому випадку санаторій в Україні буде оптимальним рішенням. За допомогою правильного підходу професіоналів, ви отримаєте дієві рекомендації, які ви зможете виконувати не тільки перебуваючи в оздоровчому центрі, але і вдома, після реабілітаційного періоду. Здорова спина - запорука здорових рухів. Санаторій допоможе позбутися від проблем, однак важливо підтримувати цей стан і після перебування в лікувальному центрі. Завжди прислухайтеся до рекомендацій і вибирайте тільки кращий санаторій, який підійде і сподобається саме вам.


ДУМКА ЕКСПЕРТА:

Санаторії України для лікування хребта користуються популярністю серед людей, які страждають від хребетних гриж, сколіозу, остеохондрозу, різних деформацій хребта. Пацієнти впевнені, що курортна терапія дає більш тривалий ефект, ніж виключно традиційна медицина.


Лікування хребта в Україні за допомогою бальнеології та фізіотерапії включає метод тракції (підводної і сухої), який часто включають в програму багатьох санаторіїв. Від хребетної грижі, болю в суглобах та інших патологій ефективні наступні процедури:

 • масаж підводний;
 • кріосауна;
 • ЛФК;
 • ванни з радоном.

Кращі санаторії України з лікування хребта:

 1. Хмільник (профспілковий) в однойменному місті;
 2. Березовий Гай, “Поділля”, “Південний Буг” і “Радон” (там же);
 3. Одеський, Куяльник;
 4. Червона калина (п. Жобрин, Рівненська обл.) - рекреаційний центр для людей з обмеженими можливостями;
 5. Пролісок (Волинь);
 6. Медобори (П. Конопківка недалеко від Тернополя);
 7. Гірська Тиса, Термал Стар, санаторій Боржава в Закарпатті;
 8. Молдова і Дніпро-Бескид у Трускавці;
 9. Теплиця (Виноградів);
 10. Любінь Великий поблизу Львова;

Всі перераховані санаторії для лікування хребта в Україні мають високі показники ефективності та комфорту. Розглянемо докладніше найкращі варіанти розміщення.

лікування хребта в санаторії

Лікування хребта у Хмільнику та Одесі

Санаторій Хмільник має розвинену інфраструктуру (парковка, спортивні майданчики, лікувальний басейн, механотерапевтичний комплекс, ринок, магазини і т. д.). Харчування 4-разове, в тому числі дієтичне. Путівка коштує 350 грн. в день. Методи, які використовуються в санаторії з лікування міжхребцевих гриж та інших порушень опорно-рухової системи (входять в курсівку):

 • ванни (радонові, перлинні, хвойно-вуглекислі та інші);
 • витягування хребта (тракція): підводне і сухе;
 • душі декількох видів;
 • масаж і ще 12 видів фізіотерапії;
 • басейн гідрокінезотерапії;
 • теплолікування;
 • електролікування та електрогрязелікування (торф'яні аплікації особливо ефективні);
 • нетрадиційні методи (мануальна терапія і т. д.).

Відмінний варіант розміщення для лікування і відпочинку - санаторій Куяльник. Він обладнаний сучасною технікою, є все для комфортного життя (автостоянка, пляжі, майданчики, ринок, грязелікарні, інтернет, Дитячі кімнати та багато інших послуг. Харчування по системі " шведський стіл і дієтичне. В систему комплексного лікування хребетних гриж входить підводна тракція, грязелікування, ЛФК і багато інших методів.

Відгуки про лікування хребта в санаторіях України

Численні позитивні відгуки збирає санаторій Хмільник в однойменному місті. Це заклад бюджетного типу і сюди завжди є черга. Клієнти задоволені величезною різноманітністю процедур, професіоналізмом персоналу, розташуванням заклади серед лісового масиву та низькими цінами. У відгуках люди пишуть, що тут скромно, але дуже чисто і завжди є вода. Якщо ви шукаєте кращий санаторій лікування грижі хребта, то це саме він. Багато позитивних відгуків у  здравниць “Куяльник”, “Червона калини”, “Медобори”.

Рекомендуємо відвідати: https://vse-ukr.com/hotels/sanatlriy_svyatyy_sharbel_morshyn 

повний пансіон
 • с. Кваси, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Тренажерний зал


  Автостоянка


  Їдальня


  Лікувальне відділення


15 км до м. Рахів

від 724 грн

Обрати номер

все включено
 • м. Виноградів, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Дитяча кімната


  Конференц-зал


55 км до Мукачево

від 880 грн

Обрати номер

сніданок включено
 • с. Нижнє Солотвино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


на території термальний басейн

від 2900 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 6000 грн

Обрати номер