Санаторії для лікування органів дихання

Захворювання:

Населений пункт:

Проблеми, пов'язані з дихальними органами переслідують багатьох жителів промислово розвинених міст. Поліпшити ситуацію може тільки комплексне оздоровлення дихальних органів, яке можна отримати в кращих санаторіях України.

Санаторії для лікування дихальної системи значним чином впливають на захворювання, допомагаючи зменшити основні симптоми навіть таких непростих захворювань як гайморит. При його лікуванні, наприклад, часто використовується така маніпуляція як «кукушка». Саме ця процедура є однією з найефективніших. Також позитивного ефекту можна досягти, вирушаючи на процедуру «кварц». Це допоможе уникнути ускладнень надалі.

 

Різновиди санаторіїв


У наш час затребувані також і санаторії для лікування горла, хоча в недавньому минулому вони не були так популярні. Особливо корисним буде знаходження в санаторії тим, у кого часто виникають проблеми з носом, горлом або вухами. У такому випадку важливо знайти санаторії для лікування верхніх дихальних шляхів, щоб не тільки оздоровлюватисяя, а й постійно спостерігатися у досвідченого, що спеціалізується на таких захворюваннях ЛОРа.


Популярні й ефективні процедури

 

Багато санаторіїв на території України мають у своєму розпорядженні саме таких професіоналів, які володіють висококласним сучасним обладнанням. Більшість оздоровчих центрів пропонують досить дієві процедури, серед яких:

 • тубус кварц (лікування ультрафіолетовим опроміненням, його плюс - локальне опромінення, а не загальне);
 • інгаляції;
 • індивідуальні програми, передбачені для того чи іншого захворювання.

Хвороби, пов'язані з легкими найбільш ефективно можна побороти, вдаючись до лікування в санаторії для лікування дихальних шляхів. Пульмонологи кращих санаторіїв допоможуть полегшити симптоми таких захворювань як:

 • бронхіт;
 • період після перенесення пневмонії;
 • бронхіальна астма.

Особливо активно сьогодні поширюється саме астма. Статус астматика сьогодні означає створення особливих умов для хворого. На щастя, існують санаторії, в яких лікування такого захворювання є одним з профільних, тому кваліфіковані працівники забезпечать оптимальні умови для поліпшення самопочуття, а оздоровлюватися допоможуть комплекси спеціальних вправ, спрямованих на поліпшення фізичних якостей. Так як вибір комплексу залежить не тільки від захворювання, але і від пацієнта, кожен варіант індивідуальний.

Користь лікування в санаторіях


Незалежно від того, який санаторій ви виберете, перебування в такому оздоровчому центрі відмінно позначиться на здоров'ї. Головний плюс полягає в тому, що, на відміну від стаціонарного лікування в лікарні, в будь-якому санаторії ви отримуєте не тільки основне лікування, але і додаткові оздоровлюючі процедури. Наприклад, масаж або невеликі додаткові комплекси фізичних вправ для покращення самопочуття. Програмами деяких санаторіїв передбачена варіативність. Це означає, що певні маніпуляції обов'язкові, а деякі - можна відвідувати за бажанням або вибрати одне з двох. Також, завдяки постійному перебуванню на території санаторію, ви не виснажуєте себе повсякденними проблемами і все, що від вас вимагається - це відвідувати процедури і розслаблятися. Таким чином ви зможете не тільки вилікувати легеневі недуги, а й інші органи, а також поліпшити фізичну форму і стабілізувати нервову систему.

Незважаючи на те, що перебування в санаторії корисно будь-якому хворому, і, найімовірніше, вам варто поїхати оздоровитися, проте кожен окремий випадок унікальний. Не всі хвороби, пов'язані з дихальними органами вимагають отримання путівки в санаторії для лікування органів дихання, тому перш необхідна консультація з вашим лікарем.

все включено
 • м. Виноградів, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Дитяча кімната


  Конференц-зал


55 км до Мукачево

від 880 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Курорт Велятино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Сауна


  Автостоянка


3 км до термальних вод Велятино

від 930 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Довге, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Конференц-зал


  Автостоянка


23 км до м. Іршава

від 940 грн

Обрати номер

 • с. Солочин, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн закритий


  Сауна


  Тренажерний зал


від 2100 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Косино, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Сауна


  Дитяча кімната


  Автостоянка


на території термальних вод Косино

від 6000 грн

Обрати номер