Санаторії Шаян

Захворювання:

Шаянська вода - слабо мінералізована, гідрокарбонатно-натрієва питна вода. Деякі курортологи вважають її панацеєю від багатьох внутрішніх хвороб. Її природне джерело знаходиться між Долиною Нарцисів і знаменитим курортом Шаян. Щорічно тисячі туристів приїжджають сюди заради чистого гірського повітря, унікальних видів і, звичайно ж, питних процедур.

 

Як вибрати санаторій Шаян Закарпаття


В основному відпочиваючі їдуть в Шаян, щоб оздоровитися, тому важливо вибирати санаторій з власної медичної базою. Його лікувальний профіль повинен включати ті захворювання, від яких вам хочеться позбутися. Заздалегідь дізнайтеся, які методи практикують в даному санаторії. Чи є в ньому дієтичне харчування, які процедури входять у вартість базової програми лікування за путівкою.

Бажано вибрати санаторій Шаян з власним бюветом і в безпосередній близькості від природних джерел мінвод. Всі вони мають різну по фізико-хімічним складом воду. Можна вибрати воду, найбільш підходящу для лікування травної системи, опорно-рухового апарату, органів дихання, хвороб обміну речовин. Є також відповідні профільні санаторії, в тому числі здравниці для дітей, вагітних, діабетиків, людей з обмеженими можливостями.

Кращі санаторії Шаяна мають розвинену інфраструктуру і зручне розташування. Останній фактор має значення, якщо ви добираєтеся не так на своєму транспорті.

 

Кращі санаторії Шаяна для відпочинку і лікування


Перед остаточним вибором санаторію бажано почитати відгуки. Поважають себе готелі обов'язково поміщають розділ з реальними відгуками гостей на своїй офіційній сторінці. Навіть якщо ви знайшли кращий, як вам здається, санаторій, дізнайтеся, що думають колишні постояльці про таких важливих параметрах, як:

 1. якість сервісу;
 2. розмір басейну, стан води в ньому;
 3. чистота в номерах;
 4. харчування;
 5. медичне обслуговування;
 6. заявлені і реальні розцінки;
 7. розміщення дітей та інших відпочиваючий на додаткових ліжках;
 8. можливість проживання з вихованцями;
 9. наявність додаткових зручностей для людей з обмеженими можливостями і т.д.

Не обов'язково кращим є дорогий або найпопулярніший санаторій. Головне, щоб він ідеально підходив саме вам. Тому визначитеся, що для вас важливіше: лікування чи комфортні умови проживання, близькість до центру або, навпаки, усамітнення в тихому віддаленому від бурхливого життя місці.

 

Санаторії Шаян ціни


Якщо ви хочете відпочити недорого, бронюйте номер онлайн задовго до високого сезону. Також стежте за тим, які знижки пропонує той чи інший заклад.

Часто в дорогих готелях проходять акції (тур вихідного дня, відпочинок для двох, путівки для батьків, безкоштовне відвідування СПА і т.д.). Таким чином, ви зможете отримати більше за ті ж гроші.

Оскільки санаторії в Шаянах Україна працюють цілий рік, вам не обов'язково вирушати в подорож в самий розпал літнього сезону або в період різдвяних канікул. Бювети функціонують постійно, як і лікувальні бази санаторіїв. Але якщо ви хочете поплавати, вибирайте більш дорогі варіанти розміщення з критим басейном або відкритим панорамним басейном з підігрівом.

Крім вартості самого проживання, харчування та лікування не забувайте про те, що з відпочиваючих стягується туристичний збір.

Деякі вибирають для розміщення приватний сектор, але якість проживання в спеціалізованих санаторіях незрівнянно краще, а ціни відповідають заявленому рівню сервісу. До того ж ви можете заздалегідь провести бронювання.

все включено
 • с. Шаян, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Автостоянка


  Їдальня


  Лікувальне відділення


18 км до м. Хуст

від 690 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Шаян, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Тренажерний зал


  Дитяча кімната


2 км до центру

від 990 грн

Обрати номер

сніданок включено
 • с. Шаян, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


500 м до бювету

від 1200 грн

Обрати номер

все включено
 • с. Шаян, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Сауна


  Тренажерний зал


18 км до м. Хуст

від 1450 грн

Обрати номер

сніданок включено
 • с. Шаян, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Дитяча кімната


  Автостоянка


  Ресторан


50 м до бювету

від 1900 грн

Обрати номер