Готелі Берегово з термальним басейном

Захворювання:

Берегово - це невелике містечко, що розташувалося в Україні і є одним з найкрасивіших на Закарпатті: затишні ресторани, старовинні будівлі та вулиці надають цьому селищу неймовірну атмосферу.

Берегово: басейни з термальними водами

Термальні басейни, можливість спробувати різні сорти вин, а також національна кухня - це те, чому туристи приїжджають в дане місце щороку. Басейни в цій місцевості працюють безперервно, адже температура води приблизно 30 С. Найбільший басейн розташувався на території комплексу «Закарпаття». Другий за площею знаходиться в оздоровчому комплексі «Жайворонок». Неподалік від селища Берегове працює ще один комплекс під назвою «Термальні води Косино».

Причини приїхати на відпочинок в Берегово

 • Cкупатися в термальному басейні.
 • Відвідати колоритне і витончене місто.
 • Спробувати вина 17 століття.
 • Відвідати ресторани з дуже смачною угорською кухнею.

Лікування та оздоровлення

Термальні води мають високу температуру і в їх склад входить кремній, натрій, азот і вуглекислий газ. За міцним здоров'ям можна приїхати в будь-який час року і навіть в сильні морози.

Термальні води здатні вилікувати понад 80 видів різних захворювань:

 • Серцево-судинні;
 • Опорно-рухового апарату;
 • Шлунково-кишкового ракту;
 • Нервову систему.

Лікування такими водами необхідно людям після травм кісток і м'язів. Під час купання у людини відкриваються пори, регенеруються шкірні покриви, що сприяє загоєнню ран. Така вода допомагає позбутися від деяких шкірних захворювань, здатна підвищити опірність до різних захворювань, і зміцнити імунітет організму.

Через специфіку води при оздоровленні в такому басейні не варто перебувати більше двох годин на добу. Якщо все робити в помірних дозах, то можна підлікувати опорно-руховий апарат і інші хвороби.

Не потрібно одягати дорогі купальники і різні прикраси з благородних металів. В кінцевому підсумку все може зіпсуватися через вплив солі і відпустка матиме погані наслідки.

Готелі Берегово з термальним басейном та розваги

Якщо є необхідність зняти житло, то можна звернутися в оздоровчі центри. Звичайно, ціни там будуть вище, ніж в міні-готелях або готелях Берегово з термальним басейном. Через постійну роботи басейнів з цілющою водою, попит на житло в селищі є завжди. Якщо заїжджати на відпочинок під час фестивалю «Берег Фест», то знайти приміщення для проживання буде проблемно.

Розваг в Берегово трохи, але вони є. Можна скупатися в готелі з термальним басейном, погуляти по старовинному місту, скуштувати страви національної кухні Угорщини, а також продегустувати різні сорти вин.

сніданок включено
 • м. Берегове, Закарпатська обл.

  Wi-Fi


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


  Автостоянка


на території термальних вод

від 1050 грн

Обрати номер