СПА санаторії Моршина

Тип закладу:

Захворювання:

Все більше українців прагнуть об'єднувати відпочинок з оздоровленням і доглядом за зовнішністю. Ідея СПA, як можливість природного оздоровлення, прекрасно інтегрується зі стереотипами і потребами багатьох людей.

СПA визначається, як курорт або природне джерело термальної або мінеральної води, використовуваної для пиття і купання з метою оздоровлення та лікування різних захворювань.

СПA санаторії в Моршині сьогодні - одні з найбільш розвинених в Україні. Їх мінеральні джерела та надзвичайна природа відомі багатьом. У Моршині працюють досвідчені фахівці, які організовують для відвідувачів санаторіїв водолікування і допомагають досягти оптимального ефекту від СПА-процедур. Ціни на путівку в санаторій Моршина вважаються одними з найдоступніших. При цьому передбачені регулярні акції та знижки, а рівень обслуговування та якість послуг може зрівнятися навіть із зарубіжними оздоровницями.

Переваги СПА-процедур

СПА салони та центри в Моршині доповнюють СПА-санаторії, на базі яких проводяться комплексні курси лікування і відновлення організму. Саме тут можна відвідати новітні лікувально-профілактичні бази, де запропоновані безліч послуг.

Користь СПА-процедур просто неймовірна: це очищення, омолодження шкіри і відновлення обмінних процесів та інше.

Серед найбільш поширених СПА-процедур можна назвати наступні:

 • обгортання - мінеральні (грязьові, водоростеві), перлинні та інші;

 • ванни - моделюють, розслаблюючі, тонізуючі;

 • джакузі - гідромасаж, фитобочка;

 • сауна - оздоровлююча процедура;

 • масажі - тайський, антицелюлітний, розслабляючий, лікувальний та інші.

Різноманітність СПА санаторіїв у Моршині

Спа-послуги це основний напрямок здравниць в Моршині. Їх різноманітність представлена ​​в готелях Моршина 5 зірок і інших оздоровницях. Наприклад, масажні кабінети є в багатьох санаторіях Моршина, в тому числі в новому готелі «Святий Шарбель», санаторії «Перлина Прикарпаття» та інших.

Чого тільки варті лазні і сауни, які здавна вважаються ідеальним методом не тільки відпочинку, але і лікування багатьох недуг. Санаторії Моршина тут також не виняток, тому що багато хто з них пропонують такі послуги. Наприклад, всі переваги турецькою і фінською лазні можна відчути в готелі Моршина «Святий Шарбель».

У санаторіях Моршина зі СПА широко поширене грязелікування, яке призначається пацієнтам у вигляді грязьових аплікацій з цілющого торф’яного бруду та інші. Беручи подібні процедури, людина виліковується від багатьох захворювань, в тому числі долає артрит, остеохондроз, поліартрит та інші недуги. Послуги грязелікування пропонують санаторії «Лаванда», готель «Святий Шарбель», «Світанок», «Черемош» інші. У санаторії Моршинському пропонують ароматерапію.

Чому варто віддати переваги СПА санаторіям Моршина

Незважаючи на те, що Моршин це місто, його оточують гори, ліс, озеро, річка. Крім того, Моршин знаходиться недалеко від ще більш відомого бальнеологічного курорту Трускавець. Тому СПА-готелі Моршин пропонує обслуговування і лікування на гідному європейському рівні, а екологія місцевості вразить своєю чистотою. У Моршині вас очікує помірний темп життя і чарівна краса Карпат. Це місце на Землі настільки привабливо і неповторно, що щорічно сюди приїжджає оздоровитися більше десяти тисяч чоловік, а захоплюючі екскурсійні тури тільки урізноманітнюють СПА-відпочинок.

Так як санаторії Моршина користуються неймовірною популярністю, онлайн бронювання номерів краще здійснювати заздалегідь. Щоб вибрати кращий СПА-санаторій, слід ознайомитися з відгуками, вивчити фото на офіційному сайті і після цього робити свій вибір.

 

 • м. Моршин, Львівська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


від 2000 грн

Обрати номер