Санаторії Моршина з басейном

Тип закладу:

Захворювання:

Моршин - курортне містечко, де панує чисте повітря і неймовірно красива природа. Розташований він недалеко від Львова. З року в рік тисячі жителів України і ближнього зарубіжжя, які хочуть оздоровити свій організм, відвідують це чудове місце. Адже саме тут можна налагодити роботу травної системи і очистити організм від шлаків і токсинів. Крім прийому цілющої мінеральної води з гірських джерел, місцеві санаторії в лікуванні пацієнтів використовують природні поклади озокериту, озонотерапію, кисневі коктейлі, масажі, грязеобгортування, Аквагімнастику в басейнах і інші унікальні методи курортної терапії. Оскільки курорти Моршина користуються неймовірною популярністю, то бронювання готелю краще здійснити завчасно онлайн, але перед цим бажано вивчити відгуки про них.

Вибираючи один із санаторіїв Моршина з басейном, можна навіть розгубитися тому, що на сьогоднішній день тут існує велика різноманітність санаторно-курортних установ, готових прийняти туристів.

Переваги санаторіїв з басейном

Особливо слід відзначити готелі Моршина 5 зірок з басейном. Вибравши такі курорти, ви отримуєте додаткові переваги. Практично всі вони обладнані сучасними системами очищення води, що робить купання не тільки приємним і розслаблюючим, але і лікувальним. Такі санаторії цілий рік готові зустрічати своїх гостей. Деякі з них мають у своєму розпорядженні відкритий басейн, інші оснащені критими спорудами з підігрівом води, душовими, осередками для речей і роздягальнями.

Кращі серед здравниць України з басейном - це санаторії «Аркадія», «Лаванда», оздоровчі комплекси «Моршинський», «Перлина Закарпаття», «Черемош», і новий готель в Моршині «Святий Шарбель»

Наприклад, на території оздоровчого комплексу «Святий Шарбель» є власний басейн і джакузі, якими можуть скористатися при бажанні всі гості закладу. Крім того, унікальний СПА комплекс допоможе відновити не тільки сили, а й здоровий колір шкіри. Базові програми лікування розраховані від 7 до 21 дня. За цей час фахівці можуть багато чого досягти, якщо дотримуватися їх рекомендацій.

Оздоровчий вплив водних процедур

Заняття плаванням приносять не тільки задоволення, але і надають унікальний лікувальний ефект. Про позитивний вплив тренувань в басейні на організм можна говорити дуже довго, але основний оздоровчий вплив полягає в наступному:

 • профілактика і лікування захворювань серцево-судинної системи - допомагають різні водні процедури, в тому числі плавання;

 • зміцнення м'язової системи, поліпшення гнучкості, скоротливості м'язів - сприяють регулярні водні тренування в басейні;

 • поліпшення координації рухів, підвищення сили і швидкості реакції - це все завдяки плаванню і занять з аквааеробіки;

 • профілактика захворювань органів дихання - значущу роль відіграє плавання в басейні.

 • нормалізація і усунення зайвої ваги - регулярне плавання тонізує всі групи м'язів, сприяє швидкому й ефективному спалюванню жирової клітковини.

У багатьох здравницях, в тому числі в готелі «Святий Шарбель» в Моршині передбачений також дитячий басейн. Під час процедур фахівці санаторію проводять групові та індивідуальні заняття з малюками. Вода в дитячих басейнах завжди має комфортну температуру, тому дітлахи із задоволенням біжать на всі призначені процедури.

Для гостей в санаторіях Моршина з басейном діють приємні знижки та акції. З усіма цінами на путівки можна ознайомитися на сайті або зв'язавшись по номеру телефону. Відпочивайте, оздоровлюйтеся, робіть фото на пам'ять, щоб враження залишилися з вами надовго.

 
 • м. Моршин, Львівська обл.

  Wi-Fi


  Власний бювет


  Басейн відкритий


  Басейн закритий


  Сауна


від 2000 грн

Обрати номер