Унікальні властивості сірководню

Сірководень - затребуваний в бальнеотерапії продукт. Даний засіб вживають всередину і приймають ванни на його основі. Процедури з використанням сірководневої води показані при: серцевих недугах, судинної дистонії; різних запальних процесах хронічного перебігу; хворобах опорно-рухового апарату; ендокринних порушеннях (цукровий діабет, надмірна вага);неврологічних розладах; ослабленому імунітеті, почутті втоми.

 

 


Питний курс сірководневої води рекомендується проходити для виведення токсинів з організму, зокрема, для очищення печінки і шлунково-кишкового тракту. Регулярне вживання такої води благотворно позначається на стані шкіри і її похідних (волосся, нігтів).

 

Протипоказання

Вживати таку воду протипоказано при наявності наступних порушень здоров'я:

  • хвороби нирок;
  • туберкульоз, гострий перебіг хвороб органів дихання;
  • новоутворення будь-якого характеру;
  • гіпертиреоз;
  • варикоз, внутрішні кровотечі;
  • патології прямої кишки, включаючи геморой;
  • судинні захворювання головного мозку;
  • гостра форма порушень шлунково-кишкового тракту.

Лікувальні курси на основі цього продукту природи забороняється проходити вагітним, годуючим матерям, астматикам, алергікам, хронічним гіпотонікам.

Підвищене навантаження при такій терапії відчуває серцевий м'яз, тому подібні сеанси протипоказані людям після інфаркту.

Санаторій "Любінь Великий"

Санаторій "Любінь Великий" розташований в смт Великий Любінь (Львівська область). Його місце розташування сприятливо з точки зору навколишньої природи: лісопарк і впадає в Дністер річка Верещиця. Тут можна відпочити і поправити здоров'я в атмосфері тиші і спокою.

"Любінь Великий" може похвалитися гарною діагностичної (лабораторія, сучасне обладнання) і лікувальною базою. В санаторії працюють досвідчені лікарі-дерматологи

Перебування тут піде на користь осіб, які мають хвороби шкіри, гінекологічні проблеми, серцево-судинні та опорно-рухові розлади.На гостей чекають комфортабельні номери різних категорій, включаючи «Люкс».

Лікування та дозвілля в санаторії "Любінь Великий"

Для ряду терапевтичних процедур застосовується сірководнева вода з місцевих джерел. Її використовують для зовнішнього вживання: ванн, зрошень, інгаляцій. Також в санаторії практикується теплолікування торфом. Водолікування включає різні види ванн (кисневі, вуглекислі, перлинні, хвойні, лазерні), душа (циркулярний, Шарко, висхідний), підводний душ-масаж.

Використання ванн рекомендовано пацієнтам, що страждають на псоріаз. Хороший ефект при цій недузі надає також відвідування басейну з мінеральною водою.

Відпочиваючі можуть розраховувати на організоване дозвілля. До уваги гостей пропонуються ігрові майданчики, бібліотека, читальний зал, кіноконцертний зал, спорткомплекс з тенісним кортом.

У вільний час відпочиваючі можуть гуляти по липовій алеї. Любителям старовини варто поглянути на величний палац Бруніцького, побувати в місцевому краєзнавчому музеї.

Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та хорошого настрою!

Бронювання санаторію "Любінь Великий" 

по телефону - 095-010-46-44