Моршинські джерела - властивості, покази та протипокази

Моршин - бальнеологічна оздоровниця Прикарпаття, також відомий в Україні

та Європі як екологічно чистий район з унікальним м'яким мікрокліматом і гірським повітрям.

  

 

Моршинські джерела - різноманітні за складом і рівнем мінералізації води (розсоли), в основному хлоридно-натрієвої типу з домішками магнію і калію. Розрізняють слабо (16г л) і сильно мінералізовані (400 г л) розсоли (ропу). Вони застосовуються внутрішньо і зовнішньо у вигляді питних процедур, інгаляцій, ванн, промивань і зрошень для лікування хронічних інфекційно-алергічних хвороб верхніх дихальних шляхів, порушень в роботі кишечника, шлунка, підшлункової залози, нирок,

гінекологічних захворюван

 

 

 

 

Покази до використання та корисні властивості моршинських джерел

Кожен з джерел цілющої мінеральної води Моршина має унікальний хімічний склад і свої показання, які залежать від місця видобутку.

  • Джерело №1

Вода з першого джерела - найпопулярніша і універсальна. Її п'ють і застосовують для гідромасажу.

Показання: хвороби шкіри і травної системи, хронічні гастрити зі зниженою кислотністю, виразки, коліти, панкреатити.

Розсіл з джерела №1 зменшує запалення в шлунково-кишковому тракті, підвищує кислотність, нормалізує травлення, виводить радіонукліди, перешкоджає бродінню (в гарячому вигляді), благотворно впливає на нервову систему, підвищує стійкість до стресів, допомагає побороти депресію.

  • Родовище № 6

Вода з 6-го джерела відрізняється від № 1 більш високим вмістом сульфатів магнію і калію, меншою концентрацією хлоридів натрію.

Показання: гастрити, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки з підвищеною кислотністю, хвороби печінки, жовчного міхура, запори, ожиріння, цукровий діабет.

Розсіл №6 нормалізує роботу шлунка, підшлункової, печінки, кишечника, жовчного міхура, серця; знімає запалення, стабілізує кров'яний тиск, сильно знижує рівень цукру в крові, спалює жирові відкладення.

 

  • Родовище №4 або Джерело "Божої матері"

Гідрокарбонатно-кальцієвий розсіл з 4-го джерела відомий як природна столова вода "Моршинська". Вона підходить для щоденного вживання. Не має протипоказань.

Лікарі рекомендують пити її при хворобах нирок, сечового, каменях і складних запаленнях в сечостатевій системі, сечокислий діатез.

Води з 4-го джерела володіє сильними відновлюють властивостями.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість.

При надмірному вживанні - дратівливість, проблеми зі сном, запаморочення.

Водолікування повинен призначати лікар. Зазвичай питної курс триває 2 - 3 тижні.


Санаторій "Моршинський" - кращий вибір для лікування в Моршині

У Моршині розташовано безліч санаторіїв і діагностично-лікувальних центрів, де проводиться комплексна терапія, спрямована на відновлення всіх функцій організму за допомогою питних і водних процедур.

 

Санаторій "Моршинський" - великий оздоровчий комплекс на 320 місць зі своєю лікувальною базою, їдальнею, автостоянкою та спортивно-оздоровчим центром. Гості розташовуються в 4-х спальних корпусах (в одному з них є Wi-Fi). Навколо ліс, недалеко спеціалізована водолікарня і озеро з джерельною водою, а всього в 300 м - бювет.

У санаторії можна зняти номер від одномісного стандарту до люкса мінімум на 12 діб з триразовим або поліпшеним харчуванням.

 

 

 

Готель "Богдан" в Моршині - сучасний комплекс з лікувальною базою і бюветом.

Готель "Богдан" знаходиться в центрі Моршина, в 8 хвилинах ходьби від бювету, поряд з міським парком. У будівлі більш сучасні номери, всюди безкоштовний Wi-Fi, ресторан, бар і спа-салон з масажним кабінетом. Є власна парковка. Цей варіант ідеально підходить для пар.

 

 

 

Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою!

 

Бронювання санаторіїв і готелів в Моршині

 

по телефону: 095-010-46-44