Радонове лікування в Хмільнику

Всеукраїнська оздоровниця - курорт Хмільник відомий завдяки унікальним збагаченим на радіоактивний радон мінеральним джерелам.


Власне завдяки даному активному елементу ці родовища володіють цілющими властивостями та здатні позитивно впливати на стан здоров'я організму. Бальнеологічне лікування в Хмільнику базується на прийомі мінеральних вод, ваннах та гідропроцедурах в поєднанні із правильним харчуванням, якісною діагностикою та комплексним підходом до оздоровлення.

 

Які покази до лікування в Хмільнику?

лікування в хмільникуБезпосередніми показами до оздоровлення в Хмільнику є - ураження опорно-рухової системи, зокрема артрити, остеоартрози, дерматоміозит, склеродермія, бурсити, тендовагініти, синовіїти, міозити, травматичні ураження м'язів та кісткової тканини, реабілітація після хірургічного видалення онкологічних патологій мозку, неврози, радикуліт, поліневрити різного генезу, полі та мононевропатія, реабілітація після черепно-мозкових травм. Патології системи кровопостачання: кардіосклероз, інрфаркт, інсульт, гіпертонічна хвороба, тромбофлебіти та варикозні ураження, патології обміну речовин та порушення роботи ендокринної системи. Захворювання статевої системи, простатити, аденоми, імпотенція та еректильна дисфункція у чоловіків та патології жіночих статевих органів.

 

Санаторій Преміум Поділля - висока якість та доступні ціни

Поділля Хмільник - санаторій преміум класу, що пропонує послуги високого рівня якості та гідно може конкурувати із готельними комплексами. Сучасний турист віддає перевагу комфорту, тому прагне обрати санаторії Хмільника, що пропонують європейський рівень послуг. Вже давно минули ті часи, коли відпочивальники згоджувались на підселення до них сусідів та адекватно сприймали блочну систему проживання. Ці зміни у вимогах туристів стали стимулом до оновлення та розвитку інфраструктури санаторіїв. Яскравий приклад таким змінам - санаторій Поділля Преміум. Номерний фонд закладу цілковито оновлений та відповідає міжнародним стандартам. Бажаєте якісного відпочинку - обирайте Преміум Поділля!