Лікування в термальних водах України

Термальними називаються лікувальні води температурою від 20⁰С. На відміну від мінеральних цілющих джерел, розрахованих на питні процедури, термальні впливають через шкіру. Вони борються більш ніж з 80-ю хворобами, такими як остеохондроз, варикоз, артрит, ревматизм, артеріальна гіпертензія на 1 - 2 стадії, а також розладами нервової системи і наслідками травм м'язів і кісток.

Гарячі басейни з «мінералкою» вперше з'явилися в Австро-Угорської імперії, звідки поширилися на Західну Україну. І сьогодні не вщухає, навіть взимку, купальні функціонують в Закарпатті. Одні з кращих рекреаційних центрів розташовані в Косино і Берегово.


 

Термальні води в готелі «Жайворонок» в Берегово

«Жайворонок» - готель європейського рівня з комфортабельними номерами, безкоштовним паркуванням та Wi-Fi, стійкою цілодобової реєстрації і ввічливим персоналом, що говорять російською, українською та угорською мовами.

Оздоровчий складається з одного критого і трьох термальних басейнів під відкритим небом. Вода в купальнях готелю кремниево-Азот-вуглекисло-хлоридно-натрієва мутного кольору. Її підземне джерело знаходиться на глибині 1150 м, тому не охолоджується навіть взимку, так що температура в основному басейні сягає 33⁰С. Для тих, хто любить "погарячіше", є джакузі, «водоспади», «гейзер» з гидромассажним ефектом.

У готелі зручно розміститися всією сім'єю або парами. Тут є хороший ресторан, SPA-салон, міні-зоопарк і криті альтанки для відпочинку.

 

 

 

Термальні води Косино

 

Готель «Іванчо-бірток» в Косино

У 20 км від Берегово знаходиться інший термальний курорт - село Косино. На його території, серед 200-річної дубового гаю розмістився готель Iváncsó Birtok. Він вважається кращим за розташуванням, ідеально підходячи для оздоровлення та релаксації всією сім'єю.

Вода в купальнях - високотермальні хлоридно-натрієва середньої мінералізації. Вона унікальна для України і навіть Європи. Безліч басейнів, джакузі і Королівські сауни входять у вартість проживання.

У номерах є сейф, чайник, туалетні приналежності. Wi-Fi, автостоянка - безкоштовні.

В готелі практикується «шведський стіл», є майданчик для ігор і дитячі аніматори.

 

 

Користь термальної води, показання та протипоказання

 

Високомінералізовані термальні води Закарпаття мають загальним і біохімічним впливом. Загальна користь полягає в благотворний вплив гарячої води на організм (виведення токсинів, розслабляючий ефект).Насичена мікро- і макроелементами вода температурою 32 - 37⁰С (а в джакузі - 42 - 45⁰С)

  • активізує обмінні процеси
  • покращує стан шкіри
  • підвищує імунітет

З іншого боку, мінералізація і висока температура води є протипоказанням для довгого відвідування купалень

  • людям з хворим серцем (не більше 2-х ч).

Не можна купатися в термальних джерелах з

  • гіпертонією
  • патологіями серцево-судинної системи на останніх стадіях
  • порушеннями кровообігу і метаболізму.

Перепад температур під час купання може викликати непритомність.

 

 

 

Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою!

 

БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛІВ В КОСИНО