Бюджетні санаторії Трускавця

Трускавець славиться своїми цілющими водами і безліччю санаторіїв, орієнтованих на лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, опорно-рухового апарату, органів дихання. Серед готелів чимало бюджетних з гідним рівнем сервісу і передовими методиками бальнеотерапії.

До кращих недорогих закладів Трускавця відносяться санаторії "Алмаз", "Перлина Прикарпаття", "Дніпро-Бескид".

 


“Алмаз”

Один із старовинних санаторіїв Трускавця, розрахований на прийом 1000 гостей з хворобами шлунково-кишкового тракту, дихальної і опорно-рухової системи, жовчовивідних шляхів.

Готель пропонує своїм гостям 3-разове харчування, в тому числі дієтичне та за типом "шведського" столу, різні спортивні розваги, Wi-Fi.

Ціни в готелі - одні з найнижчих: від 480 грн. з людини з повноцінним харчуванням і лікуванням (360 грн. за проживання + сніданок) до 1800 - 1900 грн. за 3-місний номер поліпшеного типу.

Можна вибрати оздоровчу або лікувальну програму. Діти приймаються на лікування з 4-х років. Неподалік від готелю є бювет, та парк.

 

 

"Перлина Прикарпаття"


Спа-готель являє собою багатоповерховий корпус з власним бюветом на території, критим басейном, сауною, рестораном та паркінгом. Поруч знаходиться озеро та зелена зона для прогулянок.
Гостям надаються номери всіх типів від економ-класу до люксів на 1, 2-х і 3-х чоловік. У вартість входить лікування із застосуванням новітніх фізіотерапевтичних і курортно-бальнеологічних методик, 3-разове харчування в форматі "шведського" і дієтичних столів, відвідування басейну з прісною водою. На території є Wi-Fi, ігрова кімната для дітей, спортивні та дитячі майданчики, барокамера.
Відвідувачів порадує свіжий ремонт, уважний персонал і якісне харчування.
"Перлина Прикарпаття" профілюється на урологічних, ендокринних, шкірних, гінекологічних, неврологічних захворюваннях, патологіях опорно-рухового апарату, серця, судин, органів дихання і травлення. Діти приймаються на лікування з 4-х років.
Ціни стартують від 693 грн. за одномісний номер до 5089 грн. за тримісні апартаменти.

 

 

 

"Дніпро-Бескид"

Санаторій складається з 2-х корпусів: "Дніпро" (1977 р) і "Бескид" (1992). Загальний номерний фонд - 950 місць, включаючи номери від класу стандарт до люксів з усіма зручностями. Ціни в діапазоні 660 - 2500 грн., З-разове харчування - 200 грн., Дитяча путівка обійдеться по 459 грн. в день.

Лікувальний центр готелю розрахований на діагностику, бальнеологічні процедури, фізіотерапію, озокеритові, грязьові і глиняні обгортання, профілактику хвороб дихальних шляхів. В оздоровчому фонді є спелеокамера, басейн, сауна, тренажерний зал.

Унікальний безконтактний бювет знаходиться прямо на території санаторію, так що гості зможуть постійно пити цілющу воду.

Харчування в готелі різноманітне, розраховане на пацієнтів з різними уподобаннями і показаннями

 

 

 

 

Ми бажаємо Вам міцного здоров'я та хорошого настрою!

 

Бронювання санаторіїв Трускавця

 

098-808-19-19