Кардіологічні санаторії України

Серцево-судинна система одна з найважливіших систем організму. Її функціональність на пряму впливає на якість життя. Усі патології системи кровообігу можна розділити на дві основні категорії:


  1. хвороби серця
  2. патології судин

Крім того їх ще можна класифікувати в залежності від типу на запальні, метаболічні, травматичні. Санаторно-курортне лікування показано в переважній більшості випадків реабілітації після перенесених хвороб серцево-судинної системи. Справа в тому, що для того, щоб стабілізувати роботу всього організму після перенесеного стресу, відновити правильний обмін речовин і плавно звикнути до щоденних навантажень необхідний час і нагляд спеціалістів.

Санаторії для сердечників в Україні

Система санаторного лікування в Україні дуже добре розвинена. Курорти України де знаходяться кардіологічні санаторії :

  • Яремче;
  • Чинадійово;
  • Хмільник;
  • Любінь Великий;

Особливо важливим для кардіологічних санаторіїв є екологія курорту і територія для регулярних прогулянок. Так як, в більшості випадків відпочиваючим рекомендується проводити більше часу на свіжому повітрі. Таким чином стабілізується циркуляція крові і організм адаптується до звичайного ритму життя. Це позитивно впливає і на кровообіг, і на тиск.

Серцеві санаторії в Карпатах

санаторії серцево судинних захворювань України

Карпати прекрасне місце для відпочинку. Тутешні курорти дуже добре відомі у всій Україні. В Яремче крім дивовижного водоспаду, знаходиться ще санаторій Гердан , який спеціалізується на оздоровленні та реабілітації після лікування хвороб серцево-судинної системи. Крім оздоровчих процедур Гердан Яремче ще пропонує розваги, сауну, басейн, щотижневі екскурсійні програми. Тому під час відпочинку в цьому санаторії нудьгувати точно не доведеться.

Ще один кардіологічний санаторій в Карпатах перебувати в селищі Чинадієво в декількох кілометрах від Мукачева. Він розташувався в старовинному палаці Шернборнов, навколо перебувати величезна власна територія з чисельними місцями відпочинку і прогулянок, є власне озеро і кілька цілющих джерел. Варто зазначити, що санаторій Карпати в Закарпатті, один з найкрасивіших і старовинних санаторіїв в Україні.

Санаторії для сердечників в інших регіонах України

Сюди варто віднести курорти Хмільник і Любінь Великий. У Хмільнику розташувався санаторій Поділля, а також елітний комплекс Преміум - тут є все що потрібно для повноцінного оздоровлення. Власний медичний центр, база відпочинку, де можна на дозвіллі пограти в більярд або настільний теніс, або почитати улюблену книгу в бібліотеці.

Любінь Великий - поки маловідомий курорт у Львівській області. Тут знаходитися однойменний санаторій Любінь, який користується попитом серед відпочиваючих з патологією серцево-судинної системи. Всього одночасно комплекс може прийняти до 140 відпочиваючих, які отримують комплексне лікування, діагностику та дієтичне харчування.

Ефективність санаторного лікування кардіологічних хвороб

санаторії для сердечників України

Медичні дослідження підтверджують, що ефективність реабілітації, після лікування хвороб серцево-судинної системи в санаторіях, значно поліпшується. Регулярний відпочинок в комплексах орієнтованих на прийом кардіологічних пацієнтів, дозволяє уникнути рецидиву і загострення хвороби. Відпочивайте в Україні і бережіть власне здоров'я.